Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz svírat, nést, podpírat, lpět Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu svírat, nést, podpírat, lpět

dávat, nést synonyma, nést, držet, podepřít synonyma, vznášet se, lpět synonyma, nést, přinést synonyma, dopravovat, nést synonyma, lpět synonyma, zaplatit, nést synonyma, bee's nest anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu svírat, nést, podpírat, lpět ve větách.

Neobyčejné ony podrobnosti daleky toho, aby učinily případ nesnadnějším, usnadnily spíše jeho řešení. Nesmíme představovati starého pána mladíkovi, dámu muži, osobnost, hodnostáře podřízenému, ale naopak. Dodavatel je pak povinen podle povahy nesprávnosti faktury fakturu opravit nebo vyhotovit fakturu novou. Úkol církve dnes spočívá především v nesobecké podpoře osobnostního růstu mladých lidí. Ta chyba mě zamrzela, poněvadž jsem věděl, jak trpce Holmes nese každé podobné nedopatření. Rozhněván hleděl ještě Libor za podvodnou vránou, tu slyší pod horou nesmírný křik. Nesmírně se mi ulehčí, až náš vyprávěč bude spolehlivé za mřížemi a pod zámkem. Hlas byl starý, zdvořilý, téměř okouzlující, ale nesl neomylný výhružný podtón. Poznám to podle toho nesnesitelně samolibého výrazu, který najednou začnou generovat. Nesměle jsem poznamenal, že Společnost je přece výdělečný podnik a jde jí o zisk. Ale nemile přišlo mu Jakubovo podotknutí, že panně Madle nesluší městský šat. Záhada už se začínala jasně rýsovat a před podivnější jsem dosud nestál. Docela dobře ji mohl mít v tom kufříku nebo ji mohl nést pod převlečníkem. Ale nesmrtelnost svěříme maminkám a mějme v ní nejzaslouženější podíl. Podle vyjádření znalce jde o perly neobyčejně vzácné a nesmírně cenné. Možná že je nesprávná, anebo je správná, ovšem v překroucené podobě. Ani jsem mu nestačil poděkovat a můj spolehlivý přítel spěšně odešel. Dejme tomu, že při tom nesplní nějakou podmínku, pod kterou jej získali. Nikdo jiný nesmí si jej podržet ani jej otevřít, je na to veliký trest. Zásadně nesprávné je hledat úkryt ve sklepích a podzemních prostorech. Jisté to není, neboť je zle o peníze a ty podpory je věc nespolehlivá. Nesytovi to bylo vhod nedlouho nato jel s králem na nevěstu se podívat. Vtom vešla z komory tetka, nesouc pod páždí uzlík a v ruce uzlík. Na šatu neměl pan učitel ani chmýrka, a pod paží si nesl knihu. Ještě jsem se s něčím podobným v análech zločinu nesetkal. Jindy se jimi dají podle plánu vypouštět vody nesoucí jíl. Nesfarro říká, že je připraven podstoupit spojení. Přesto se tato politická nálada nesmí podceňovat. To ti však povídám, do kotlů se podívat nesmíš. Pokus o útěk je proto fantasticky nesnadný podnik.


Pro zajímavost:

nést, nosit anglicky,
nést, podstoupit riziko německy,
nest anglicky,
držet se, lpět na anglicky,