Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz tempo, promptnost, chvat, pohotovost, kvap Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu tempo, promptnost, chvat, pohotovost, kvap

rychlost, promptnost synonyma, kvapný, uspěchaný synonyma, chvat, rychlost synonyma, promptnost synonyma, chvat synonyma, sám určit prac. tempo německy, tempo anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu tempo, promptnost, chvat, pohotovost, kvap ve větách.

Na trávník vztyčili chlapci vysokou tyč okrášlenou chvojem, pentlemi, vlajícími červenými šátky jako praporečky. McMurdo byl zamyšlený a zamlklý, ale pro chvilkovou slabost svého společníka neprojevil sebemenší pochopení. Hergestellt aus Polypropylen Verbundwerkstoff f r bessere Steifigkeit und minimale temperaturbedingte Banddehnung. Člun, který občas připlul od pobřeží, zprostředkoval člověku aspoň chvilkový kontakt se skutečností. Beim Einbau der Gleitprofile sollte die temperaturbedingte Ausdehnung und Schrumpfung ber cksichtigt werden. Abychom se mezi učením nevyprošovali ven, měli jsme po každém delším předmětu chvíli svobodnou. Čas jde, odchází, bez zastávky, nezadržitelným tempem neviditelného kouzla v nekonečném prostoru. Chvíli před polednem poprvé od přistání zpozorovali nějakou známku, že planeta není neobydlena. Jediná cesta, jak tomu vsemu zabránit, je aktivace Pohotovostního Módu, kdykoliv jsou lidé vydeseni. Navstevnické kryty poskytnou bezpecné utociste pro navstevníky kdyz bude park v pohotovostním rezimu. Thaddeus Sholto v jednom kuse něco vykládal, chvílemi dosti hlasitě, aby přehlušil rachocení kol. Bárta nedůvěřoval si ještě hodnou chvíli ani oči otevřití, strachem, aby ho pán nepozoroval. Vrátil se po chvíli do červeného světla, promíseného již vzdálenou zelenavou mlhou svítání. Kvapné hromadné stěhování milionů způsobovalo, že Země se podobala pobouřenému mraveništi. Mýtina byla plná a svah pokryt lavinou nahých, oddechujících a chvějících se bronzových těl. Chvílemi jí přelítl po buclaté, přívětivé tváři mráček a z úst vycházelo tiché láni. Za chvíli vycházel z farních vrátek za Mařenkou muž vysoký, mohutného těla, trochu shrbený. Případ tím ovšem ztrácí kouzlo intelektuálního problému, které se jednu chvíli zdál mít. Jen Vy jí, Bohuslavo, domluvte, ať nám alespoň několik odtušených chvílí přes den dopřeje. Místnost byla spoře osvětlena, takže mu chvíli trvalo, než rozpoznal Forda, Trillian a Zafoda. Za chvíli vybíhaly ze stavení hospodyně, nesouce na ramenou, aby darmo nestály, menší děcka. Praha na chvíli zaplápolala a zhasínajíc, vtělovala se do kamenného, chalcedonového přeludu. Aktivizují se povodňové orgány, uvádí se do pohotovosti prostředky na zabezpečovací práce. Slunce stálo již hodně vysoko, když hromadu chvojí nalámaného majíce, po otci se sháněly. Barman, zasažený nesrozumitelným, šokujícím pocitem vzdálenosti, se chvíli vzpamatovával. Děvče odběhlo a v malé chvíli přiběhl Zverka, gazdův bratrovec, mladý, štíhlý šuhaj. Když dočetl, seděl nějakou chvíli hluboce zamyšlen, s dopisem volně sevřeným mezi prsty. Multiplizieren Sie diesen maximalen Temperaturunterschied mit der Bandbreite in Zoll Millimeter. Přicházejíc ke stavení potkala se babička s myslivcem, byl všecek polekán, krok chvatný. Chvíli to trvalo, poněvadž zvonek zvoní v kuchyni a všechno služebnictvo spí v poschodí.


Pro zajímavost: