Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz těžký, tupý, silný, krutý, bezcitný, nepoddajný, pevný, přísný, obtížný, tuhý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu těžký, tupý, silný, krutý, bezcitný, nepoddajný, pevný, přísný, obtížný, tuhý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu těžký, tupý, silný, krutý, bezcitný, nepoddajný, pevný, přísný, obtížný, tuhý ve větách.

Slyšeli jsme silné zabušení na dveře, dutý hlas dole a těžké kroky po schodech. Starý McCarthy měl rozbitou hlavu četnými údery jakési těžké tupé zbraně. Ježto nemám pevné adresy, bylo by Vám později těžko peníze mi zaslati. Těžký mlat se v pěsti silné leskne, Chřestí plný přes ramena toul. Ten hlas byl silný a pevný. Přikryl hromádky štěrku, uhladil hrbolatou silnici, přimrzal, tuhl. Vejce jsou uvnitř měkká, semena bývají uvnitř pevná nebo tuhá. Krev mi tuhla v žilách a údy těžkly. Je až neobvykle silný a tuhý. Rázoval po rozpukaných, zborcených silnicích, jimiž prorůstal neduživý plevel, přeskakoval jámy plné hnijících bot. Statistického materiálu nasbíráno už tolik v předešlých stoletích, že nebylo těžko dojíti logických výsledků. Kariérové koučování představuje specifický případ koučování, má svou pevnou strukturu a další náležitosti. Byl to zamlklý, puntičkářský člověk, věčně trochu nabručený a hovořil se silným aberdeenským přízvukem. Skutečnost, že přesto přežili, nejspíš slouží ke cti zarputilé, tupohlavé umíněnosti těchto stvoření. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava. Těžký vzduch, oslnivá světla, uzavřený svět, nabitý životem, jeho nervy a krví, jeho živočišností. Těžké brašny s fotoaparáty si samozřejmě neseme sami, tak cenné přístroje bychom nosičům nesvěřili. Výminkou tou jsou nešťastné bytosti, děti silných pijáků, zatížené dědičným sklonem k pijáctví. Vždy? jsem už daleko od Ugandy, vojenských zátarasů na silnicích a chlípných řidičů náklaďáků. Avšak u dítek, které jsou rachitické nebo skrofulosní, nebývá lezení zubů bez obtížných nemocí. Takže očekávat vysvětlení, jak například používat kondom při análním sexu, můžeme jen těžko. Nikdy v životě jsem neviděl rysy tak hluboce poznamenané veškerou myslitelnou bestialitou a krutostí. Dokonce se zasnoubila s jedním vrchním zdejšího hotelu, takže není obtížné získat její adresu. Uvnitř protínaly stropy těžké dubové trámy a nerovné podlahy se místy propadaly hezky znatelně. Začali vřeštět a rvát za popruhy záchranných pásů, jimiž byli pevně připoutáni k sedadlům. Mezi muži těmito jest velmi přísný zákonník cti, jehož každé porušení trestáno jest smrtí. Ať si tohle vylepšení vymyslel kdokoli, šlo o člověka pevně rozhodnutého zasáhnout svou oběť. Trestní zákony nezmění chování, které je pevně zakotvené ve složitých sociálních vazbách. Vzkaz byl zbytečný, protože Baldwinova nehybná, krutá tvář hleděla číšníkovi přes rameno. Jedenáct odbíjelo, když zaslechl jsem silnější kroky hospodyně, směřující k témuž cíli.


Pro zajímavost:

silný synonyma,
nepoddajný synonyma,
nedávno, tuhle synonyma,
přísnost, tuhost synonyma,
pevný, důsledný synonyma,
letargický, tuhý synonyma,
temný, tupý synonyma,