Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz tlumený, černý, pochmurný, tajemný, chmurný, tupý, dutý, nejasný, tmavý, zlý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu tlumený, černý, pochmurný, tajemný, chmurný, tupý, dutý, nejasný, tmavý, zlý


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu tlumený, černý, pochmurný, tajemný, chmurný, tupý, dutý, nejasný, tmavý, zlý ve větách.

Sundal si brýle a jeho obličej s vlhkýma tmavýma očima připomínal hlavu černého retrievera. Měl na sobě tmavomodrou uniformu a švihácký černý baret. Bledá pleť, černé kudrnaté vlasy, tmavohnědé oči. Tlumeně ji osvětlovala tmavě rudozlatá zář. Pozadí bylo tmavé, skoro černé. Černý kámen byl tajemnější. Atletický černoch z nějakého pobřežního kmene, kterého si zaučil můj nešťastný předchůdce, dělal kormidelníka. Skutečnost, že přesto přežili, nejspíš slouží ke cti zarputilé, tupohlavé umíněnosti těchto stvoření. Je tmavovlasý, velmi hezký, okouzlujícího vystupování a přichází alespoň jednou, někdy i dvakrát denně. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Bílý řásný šat, až přes bosé nohy dosahující, byl přepiatý černým, stříbrem protkávaným pásem. Černé čedičové skály podobaly se předpotopním zvířatům, po nich asi bloudí duchové a čarodějníci. Když vešli do stavení, cítili všude zápach černobýlu, jímž ženské stavení vykadily proti strygám. Na druhém konci verandy vykukoval mezi zábradlím uhlově černý, kníratý a nesmírně zvědavý obličej. Malý, černooký, nervózní Scanlan s ostře řezanou tváří projevoval velkou radost z nového setkání. Hodnostáři města a naparádění důstojníci přihlížejí utínání hlav desítkám černých buvolů. Tajemník úklonou propustil žurnalistu a vzav příslušný zapečetěný rozkaz, přistoupil k aparátu. Říkala jste tedy, paní Warrenová, že to byl člověk prostřední postavy, černovlasý, s plnovousem. Hudebníci seděli na březových větvích, v černých, popelavých, hnědých i měnivých fráčkách. Kosti toho podivného návštěvníka našich břehů spočívají kdesi v černém bahně na dně Temže. Ještě včera byli černými páriji, bezprávnými otroky na plantážích v jižních státech Ameriky. Dlouhými skoky obrovský, černý tvor tento pádil po stezce, sleduje přesně stopy přítele našeho. Benzin tu prodávají v litrových láhvích, benzinové pumpy jsou zavřené, existuje jen černý trh. Mezi černým mračnem bílé skví se pruhy, co na příkrově, hrůzněji vyvyšujíc hloubi mračen. Byla to prachobyčejná černá buřinka nejobvyklejšího kulatého tvaru, tvrdá a hodně obnošená. Temné oči Španělek jiskřily pod černými vlasy s krajkami, zdviženými želvovinovými hřebeny. Zní to docela případně, že? Tajemný nocležník rozumí anglicky, i když neumí anglicky psát. Drobná postavička plavné chůze, černooká, černovlasá, bělostné pleti s nachovými tvářemi. Náhlý, děsivý, kdy se v Černém moři potápěly lodi a tisíce svázaných, zatížených lidí. Klepnutím na její černou šipku se objeví roletka se seznamem všech prohlížených stránek Obr.


Pro zajímavost:

nesprávný, zločinný synonyma,
zlacení, pozlátko synonyma,
zlý, zlovolný synonyma,
vyhladit, zlikvidovat synonyma,
chmurný, zádumčivý synonyma,
zlomyslný synonyma,
postup vpřed, zlepšení synonyma,