Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz troška, drobek, ždibec, kapka, malé množství, trocha, kousek Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu troška, drobek, ždibec, kapka, malé množství, trocha, kousek


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu troška, drobek, ždibec, kapka, malé množství, trocha, kousek ve větách.

Trošku nachýlený přecházel volným krokem malou zahrádku od jednoho konce k druhému. Když dostane něco lepšího, zajisté toho kousek staré Málkové přinese. Donnithorpe je malá víska, kousek na sever od Langmere, v broadském kraji. Ústa malá a rty trochu vyhrnuté, červené, svěží jako malina. Měli ho rádi, ač byl vždy trochu zasmušilý a málomluvný. Mezi tím vším ale hemžilo se množství malinkých lidí. Od železniční stanice ve Wealdu je to sem malý kousek. Mám taky trochu rýmu ale jen malinko. Byl to zamlklý, puntičkářský člověk, věčně trochu nabručený a hovořil se silným aberdeenským přízvukem. Vůkolních vesničanů provázelo je nesmírné množství do města, nešetřících dosaváde trvajícího deště. Jest to trošku neohrabaná osoba, sousedského zjevu, hodně omezená, tuze ctihodná a puritánství nakloněná. Zdálo se, že nahromaděné spousty smrtících prostředků daleko přesahují množství, potřebné k obraně. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Množství otravných plynů ještě z doby útoku skrývá se dosud v úžlabinách, větru nepřístupných. Máme li trochu fantasie, dopracujeme se takto pěkných výsledků a každá zůstaneme svou, individuelní. Na tvářích všech a na obnažených předloktích mužů se objevovaly bezbarvé, zploštělé kapky potu. Než si rozložíme spacáky, snažíme se trochu vyčistit podlahu od nečistota trusu domácích zvířat. Naproti dojíždělo množství rozličných vozů, ale jeden zvláště vábil na sebe zraky koljdoucích. Trochu teď povečeříme a půjdeme si lehnout, neboť zítra nás pravděpodobně čeká hodně práce. Zatím poručil starý král, by se slavné hody přistrojily, ku kterýmžto množství hostů sezval. Za chvíli vycházel z farních vrátek za Mařenkou muž vysoký, mohutného těla, trochu shrbený. Zatvářil se trochu překvapeně, když se obrátil k venkovskému zákoutí, kam jsme se uchýlili. Vyčkáme li ještě krátký čas, Watsone, nepochybuji, že se celá záležitost trochu rozuzlí. Několikkráte jsem se po milence své tázal známých, kteří s ovocem množství to přebíhali. Hromotluckýma rukama a nohama a hustými bílými řasami trochu připomínal tažného hřebečka. Slečinka správcovic se přeukrutně na mne hněvá, že jsme vyvedli ten kousek tomu Italiánovi. Vedle ohniště leželo trochu kuchyňského náčiní a stálo vědro z polovice naplněné vodou. Tentokráte dá se očekávati pouze nějaké zemětřesení na planetách a snad trochu létavic. Josífek se trochu probouzel a tvář jeho svraštělá, zesinavělá stahovala se jako k pláči. Ostatní přihlížející se trošku styděli, až na ony dvě stařeny s dřevěnými obličeji.


Pro zajímavost:

špetka, troška synonyma,
malé děvče synonyma,
troška, doušek, lok synonyma,
kapka synonyma,
ústřižek, kousek synonyma,
velké množství synonyma,
kousek synonyma,