Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz třpytný, lesklý, svítící, třpytivý, jasný, zářící, skvělý, jiskřivý, světlý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu třpytný, lesklý, svítící, třpytivý, jasný, zářící, skvělý, jiskřivý, světlý

zářivý, blond, zářící, jasný synonyma, třpytivý, zářivý, třpytný synonyma, zářivý, lesklý synonyma, zářící synonyma, jiskřivý synonyma, světlo synonyma, světluška synonyma, jasný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu třpytný, lesklý, svítící, třpytivý, jasný, zářící, skvělý, jiskřivý, světlý ve větách.

Na to nakladli suché snětve, a brzy plápolal veselý oheň celou jeskyní jasně zářící. Mezi jasně osvětlenými okny skvěla se zlatá písmena nápisu Vermissa Herald. Zářící, třpytivý člun se zvolna blížil. Jasně se skvěly vyhnilé jeho zraky. Byly to znepokojivé oči, světle modré a trochu vypouklé, ale neobyčejně jasné. Keře ostružiníků leskly se listím svým ve světle zapadajícího slunce. Stropní světlo jasně ozařovalo věkovitý vrásčitý obličej. Jasné světlo pomrkávalo na myriádách prachových částeček. Za okapem verandy se na zem jako lesklý bílý olej lilo světlo. Bílé kopule zářily v jasném ranním světle. Tam nebyla jasná světla ani cukrová vata. Světla byla jasná a bílá. Jasná pleť, živé oko, souměrnost postavy, grácie pohybů, vše odpíralo posněženým skráním zajímavým kontrastem. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Jeden z votantů, podivně svítících očí proniká sálající září duše obžalované i celé auditorium. Taková jsou hlavní fakta tohoto případu, zbavená veškerých dohadů a vyložená s maximální jasností. Od jasné tváře splývaly zlaté paprsky přes zarůžovělé oblakové roucho až k zlatému lemování. Každý sloupec musí mít jasné pojmenování, jinak zapomenete, jaké údaje vlastně jsou ve sloupci. Soudní ohledání nevneslo do případu jasno a bylo odloženo pro nedostatek průkazného materiálu. Jeho jiskřivý humor ostře kontrastoval se skličující depresí, které propadal v minulých dnech. Sluhova výpověď byla jednoduchá a jasná a on sám působil přesvědčivým a upřímným dojmem. Postavou poněkud připomínal masivní koženou pohovku lesklou, hřmotnou a důkladně vyztuženou. Táž vysoká lesklá lebka, vroubená týmž věnečkem zrzavých vlasů, týž bezkrevný obličej. Tyto předměty vyžadují jasné porozumění a následné opakování praktickým používáním. Pod jpmým ledovcem, hmatatelným ledovcem louka narcisů, žlutých, zářících zlatě v slunci. Před zrakem mýma zjevily se dvě ušlechtilé postavy dívčí, zářící krásou duše i těla. Zemědělství dosáhlo nádherných úspěchů, a průmysl bylo třeba označili slovem skvělý. Chtěla chlapce odbýt nějakou odměnou, ale tak myslela, že skvěleji svoji vděčnost ukáže. Jeho zachmuřená tvář však jasně prozrazovala, že na něho McMurdova slova neudělala dojem. Jsou některé body, ve kterýchž potřebujeme ještě více jasna, ale také to bude zjednáno.


Pro zajímavost:

rozkošný, skvělý synonyma,
výstražné světlo synonyma,
výslovný, jasný synonyma,
skvělý, úžasný synonyma,
otvor, přepážka, světlík synonyma,
skvělý synonyma,
světlík synonyma,