Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz úkol, program, myšlenka, náčrt, záměr, návrh, nápad, nárys, projekt, úmysl Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu úkol, program, myšlenka, náčrt, záměr, návrh, nápad, nárys, projekt, úmysl


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu úkol, program, myšlenka, náčrt, záměr, návrh, nápad, nárys, projekt, úmysl ve větách.

Vyhlašují program s úkolem věnovat se realitě, důležitá je žurnalistika. Tahle myšlenka mě napadla dřív, než jsem věděl o tom jménu na hlavni. Mapy nakresleny, i připraveny nárysy, jimiž načrtnuto příští město. Znáte ty bláhové myšlenky, které člověka občas napadají. Neměl jsem v úmyslu roztřískat parník napadrť. Najednou mne napadla zvláštní myšlenka. Floryho napadla odvážná myšlenka. Napadla ho spásná myšlenka. Programy jsou zaměřené na posilování sociálních kompetencí, znovuzískání pocitu sebedůvěry, vlastní hodnoty a sebeuplatnění. Vojenské záchranné útvary se používají k plnění humanitárních úkolů ochrany obyvatelstva při mimořádných událostech. Pro začínajícího uživatele mohou být ze skupiny Příslušenství užitečné tyto programy Adresář, Kalkulačka, WordPad. Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Nejmožnější zručnost vyjadřovati ústně i písemně myšlenkový obsah z oboru vyučování a zkušenosti žákyň. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava. Všeobecně je zaznamenávána větší různorodost pracovních úkolů, jejich komplexnost i autonomie Kirovová,. Elektronické publikování příběhů Sherlocka Holmese je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Tentokráte opravdu nepřicházení milého listu Tvého mne nepokojí, a již sobě rozličné dělám myšlénky. Současně se prosazovala myšlenka spolupráce a sjednocení Konfederace, jejím cílem bylo shválení ústavy. Slunce prosvítající listím se třpytilo na hebkých slupkách plodů nápadně připomínajících hrušky. Ze sestaveného rozpočtu musí být zřejmé, že projekt neslouží pro pořízení dlouhodobého materiálu. Vyúčtování i závěrečnou zprávu je třeba doručit Dotační komisi elektronicky na projektyprahy gmail. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Jedním z vedlejších výsledků projektu Srdce ze zlata byl celý řetězec naprosto bezvýznamných náhod. Má schopnost absorbovat a zpracovávat na živiny veškeré podvědomé frekvence této myšlenkové energie. Elektronické publikování díla Boženy Němcové je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Potvrzením o doručení projektu je automatická odpověď poštovního serveru zpět na adresu odesílatele. Poradce hledá návrhy variant konstruktivního, nezaujatého řešení a nabízí je klientovi k posouzení. Operační systém Pro fungování počítače je nejdůležitější program nazvaný operační systém OS. Vstávajíc lehajíc prosím Pánaboha, aby rodičům myšlénky jiné vštípil, aby mne k němu nenutili. Podrobnosti o možnostech tohoto programu se dozvíte v předmětu zaměřeném speciálně na jeho výuku.


Pro zajímavost:

úmyslně, schválně synonyma,
podraz, myšlenka, trik synonyma,
poslání, úkol, delegace synonyma,
myšlenka synonyma,
účel, plán, cíl, úmysl synonyma,
záměrný, vědomý, úmyslný synonyma,
projekt synonyma,