Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz ukončení, uzávěr, konec, zakončení, úsudek Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu ukončení, uzávěr, konec, zakončení, úsudek

konec, zakončení, závěr synonyma, ukončení, konec, závěr synonyma, konec synonyma, špunt, uzávěr synonyma, konec života synonyma, konec konců synonyma, pól, konec, vývod synonyma, ukončení VŠ německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu ukončení, uzávěr, konec, zakončení, úsudek ve větách.

Konec se rychle blíží, kamarádíčku, ale nechci, abyste vypustil duši, dokud si spolu nepopovídáme. Její lékař potvrdí, že se už po měsíce projevovaly příznaky dávající tušit blízký konec. Koneckonců i vy, hrabě, se rozloučíte se světem spíše v poloze vertikální než horizontální. Kde je počáteční článek tohoto řetězu událostí? Tam je i konec této zašmodrchané nitě. Je to takové zašmodrchané klubíčko, chápete, a já se pokouším zachytit uvolněný konec. Na zakončení té kouzelné cesty jsem do toho kriplovského parníku div neudělal novou díru. Hvězdář uposlechl a zkoumal v hvězdách, jaký konec vezme život třech marnotratníků. Nemyslete si, že se pouštím do dalšího příběhu, když jeden ještě není ukončen. Nyní měla nouze konec Lukeš začal hospodařit a stal se teprva pořádným člověkem. Stojí v tom telegramu a druhý konec našeho zamotaného klubka musíme hledat mezi nimi. Příběh Esmeraldy a její tragický konec je zasazen do okolí Notre Dame v Paříži. Pět minut před ukončením hodiny vyvolán byl Havlíček, poslední z třiceti tří. Pokud je kurzor na začátku řádku, pak přejde na konec řádku předcházejícího. Víte, že včera naše hospodyně vás žádala, abyste učinil konec jeho utrpení. Přijímací ceremoniál byl zakončen přípitky a zasedání lóže pokračovalo. Obcházím ho netrpělivě, sleduji hovor z povzdálí, čekám, kdy mu bude konec. Nestálo to prostě v tu chvíli za námahu, vždyť za chvíli bude konec světa. Je tedy jisté, že když přišel její konec, byla sestra v pokoji docela sama. Rád bych konec světa šel, kdybych věděl, že to najdu, co by jí pomohlo. Nadrobil jsem jim toho tak, že by mne nenechali nikdy ani vyslechnouti konec. Na světský úsudek nesmíš dát, dítě, to bys špatně mnohdy pochodila. Konec posledních trosečníků z planety Země, jejíž demolici zařídil. Jak jsme kráčeli, uvázal pevně jeden konec motouzu k pažbičce pistole. Ohleduplně přešel na druhý konec místnosti a podíval se na nemocného. Vsunul jsem pod ni konec pohrabáče a zmáčkl jsem jej dolů jako páku. Koneckonců se ten ubožák neztrýznil tak neslýchaným způsobem sám. Koneckonců, vždyť ti chudáci nejsou o nic horší než kdokoli jiný. Vím o psu, který tuhle stopu dokáže sledovat třeba na konec světa. Pojďte se mnou na druhý konec ulice, možná že se tam něco dovíme. No, doufám, že až přijde konec, pořád se budeš moci takhle smát.


Pro zajímavost:

konec španělsky,
dokončení, ukončení anglicky,
závěr, konec německy,
To je konec! anglicky,
konec, závěr německy,
konec, končit anglicky,
konec německy,