Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz ukrást, sebrat, sbalit holku Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu ukrást, sebrat, sbalit holku

najíst se, ukrást synonyma, sebrat synonyma, donchuán, holkař, sukničkář synonyma, zadržet, sebrat synonyma, stočit, sbalit synonyma, ukrást synonyma, holkař synonyma, sbalit synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu ukrást, sebrat, sbalit holku ve větách.

Kdyby měli, milá holka, každého takového člověka sebrat, ani by jim všechny šatlavy nestačily. Sebral druhou vraždomatickou pistoli, odpráskl zcela neškodný účetní počítač a vyřítil se chodbou ven. Bylyť s pietou a láskou sebrány, spořádány, nám pak svěřeny nejmenovaným členem rodiny její. Počkej, holka, ty oškrábeš kolečka, znaly jsme více takových, a nyní jsou na řešetě. Na dvě léta před ohněm umřela jim dcera ze starších nejmladší, krásná to holka. Nedlouho po Martině příjezdu zašli jsme do kabaretu, kde Minaret hrála holku z ulice. Sebral tedy král zlato, kde mohl, a dal vystavět Soběslavu zámek se zlatou střechou. Nevěř paní Málkové, která mluví podle informací, které sebrala někde u hokyně. Po slavnosti sebrala babička děti a vedla je do hostince, kde již kočár čekal. Jen co přelezli plot a sebrali ze země pušky, uslyšeli od okraje džungle křik. Při řeči sebral ocelový pohrabáč a jediným napřením sil jej zase vyrovnal. Při sbaleném podokně úlohy z něj zůstane viditelný jen jeho titulkový pruh. Je to jen sebraná věc, a předce musím hlavu pod ostrý meč kritiky sklonití. Odpoledne jsme byli s Trojanem v Neureitrovské zahradě a lezli jsme za holkami. Pak je najednou sbalil do obrovské koule a hodil nahoru do sítě na zavazadla. Děti sebraly svoje krásné dárky, ale ani se jim od milé komtesy nechtělo. Nech jen, holka, nech, však já mu posvítím, a kdyby i sám ancikrist byl. Byla to prapodivná sebranka a já a Tonga jsme mezi nimi brzo zdomácněli. Když měly holky loktuše plné, křičely na otce, ale otec byl ten tam. Seržant sebral nějaký lístek, který ležel vedle mrtvého na podlaze. Než Petrovi se tancování zalíbilo, a tesař nemohl se holky dopídit. Výtečně! Řekněte mi, kde jste ho sebral s ulice a vše, co se dělo. Někdy myslila, že musí udělat jako ta služka, sebrat vše a odejít. Kytice byly urovnány, babička sebrala se s dětmi na cestu k domovu. Moje tělo je tomu navyklé, holka, a nepřichází mi to za těžké. Když můj muž umřel, zůstaly mi tři děti, dvě holky a chlapec. Královi to ale pořád leželo v hlavě, co to za podivnou holku. Ty, holka, když ho máš ráda, nepřitěžuj mu svým nářkem. Sebral ze stolu cigaretu a připálil si ji třískou od kamen. Sebral jsem se a chci utéct, ale psisko mne chytlo za kalhoty.


Pro zajímavost:

děvčátko, holka synonyma,
holka, žena synonyma,
štípnout, ukrást synonyma,
ukrást, vysouložit synonyma,
odcizit, ukrást synonyma,
hezká holka synonyma,
holka synonyma,