Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz umět to (z něm. Griff -chmat) Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu umět to (z něm. Griff -chmat)

umět synonyma, hrát (z něm Spielen) synonyma, chmýří synonyma, chmuřit se, kabonit se synonyma, umět, doprovodit, přivést synonyma, chmurný, zádumčivý synonyma, umět, rozumět synonyma, chmurný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu umět to (z něm. Griff -chmat) ve větách.

Na šatu neměl pan učitel ani chmýrka, a pod paží si nesl knihu. Hledá realistické umění v Čechách Němcová, Neruda. Nemáš uměleckou náturu, drahoušku, v tom to je. Viděli v něm silnou uměleckou osobnost. Umělci a literáti nemohli hladověti. Neradi připouštějí jiné alternativní možnosti pracovního uplatnění a nemají rádi nestrukturované pracovní prostředí. Pokud užíváte hormonální antikoncepční pilulky, nemusí být kvůli přípravě střeva dostatečně účinné. Příčinou této nemoci, malé dítky obyčejně napadající, jest silné nastuzení anebo nepřiměřená potrava. Načež k mému úžasu zavládlo dlouhé ticho, přerušované namáhavým oddechováním a sípáním nemocného. Václav Pelhřím je ještě rozbitější nežli já, je v něm vše ještě neutěšenější, beznadějnější. Promiňte prosím, ale nemám naprosto ve zvyku projednávat takto veřejně své nejsoukromější záležitosti. Museum sádrových odlitků a reprodukce předních děl uměleckých jsou velmi důležitou pomůckou výchovnou. Má nejdražší Toninko! Srdéčko mé nejrozkošnější! Pěkné dnešní nedělní ráno nemohu lépe slaviti. Plamínek života jejího zhasl, jako zhasíná pomalu dohořívající kahánek, v němž palivo vše stráveno. Elektronické publikování díla Boženy Němcové je společným projektem Městské knihovny v Praze a www. Použiji vaší výpovědi jen v krajním případě, kdybych už jinak nemohl mladého McCarthyho zachránit. Třetí byla oblekárna, kde stály červeným damaškem potažené a perlovinou uměle vykládané lenošky. Ale jak vidím, nepřítelovy přípravy již tolik pokročily, že nemůžeme riskovat a nechat rozsvíceno. Když snoubenci učinili smlouvu dědickou a skutečně se nevzali, nemá taková smlouva žádné platnosti. Dům přepychový, moderní, Markovy umělecké předměty groteskně rozptýleny po nesourodých komnatách. Nepoužité šachty jsou z venku zakryty plechovými záslepkami, aby dovnitř skříně nemohl vnikat prach. Avšak u dítek, které jsou rachitické nebo skrofulosní, nebývá lezení zubů bez obtížných nemocí. Nabývá sňatkem státního občanství, neměla li ho dosud, a stává se příslušnicí obce manželovy. Nemíti svou prostituční knížku zapsánu na určitém policejním ředitelství, ale na světové burse. Vstávajíc lehajíc prosím Pánaboha, aby rodičům myšlénky jiné vštípil, aby mne k němu nenutili. Nejstrašnější a nejvíce obávanou dětskou nemocí jest záškrt, cizím jménem difterie anebo croup. Téměř polovina mužů tuto nejrizikovější sexuální praktiku během uplynulého roku vůbec neměla. Usoudil jsem, že byste takové opatření nepodnikal, kdybyste se nemusel obávat nějakého nebezpečí. Již před tím povzbuzoval Josef Wenzig Boženu Němcovou k podobnému předsevzetí, ale bezúspěšně. Já nemohu posud ani o smutné té skutečnosti přemýšleti, bych nejtruchlivějším citům nepodlehla.


Pro zajímavost:

prach, chmýří synonyma,
znát, umět synonyma,
opeření, chmýří synonyma,
moci, umět anglicky,
vědět, umět španělsky,
chmel francouzsky,