Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz umřít, zesnout, dokonat, skonat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu umřít, zesnout, dokonat, skonat

zesnout, zemřít synonyma, skončit, ukončit, uzavřít synonyma, záhuba, smrt, skon synonyma, skončit synonyma, skon synonyma, sleva, skonto synonyma, rabat, skonto synonyma, Hra skončila - je po všem. všeobecný přehled,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu umřít, zesnout, dokonat, skonat ve větách.

Ve skutečném životě dokonalá bezpečnost neexistuje, vysvětlil náměstek ministryně zahraničí, Thomas Pickering. Jsem vroucné milována, drahá má potěšitelko! jsem milována vroucím srdcem, mužnou myslí, mužem dokonalým. EPILOG Skončilo projednávání u policejního soudu, který případ Johna Douglase postoupil vyšší instanci. Při nich mají dokonce muži s vysokoškolským vzděláním častější tendenci k nepoužívání kondomu. Když toho člověka odklidíme, vyvolá to v celém státě pozdvižení, které skončí naší likvidací. Tepláky měli hodně špinavé, mnozí dokonce potrhané, zato měli všichni pečlivě upravené účesy. Po skončených bohoslužbách ubírala se čásť lidu s nevinnou myslí kolem generálního velitelství. Domácnost vypadá spořádaně, lidé jsou lépe oblečeni, mají dokonce zdobně vyřezávaný nábytek. Dokonce se zasnoubila s jedním vrchním zdejšího hotelu, takže není obtížné získat její adresu. Jednou se Verrall kvůli svým neskrývaným názorům na domorodé jednotky dokonce dostal do potíží. Po skončené modlitbě přistoupil dle tamnějšího způsobu k přítomnému soudci, prose za milost. Nakonec jsme to zkusili kombinovat, jenže to skončilo katastrofou, jak si jistě umíte představit. Dokonce i prokletí Kakrafúňanů, jejich telepatické schopnosti, načas pod vlivem exploze zmizelo. McGinty skončil na šibenici a svou poslední hodinku uvítal zbabělým nářkem a hořekováním. Sloučení dokončíte stisknutím ikony Sloučit a zarovnat na střed na panelu nástrojů Formát. Správné znění vyberete klepnutím na nabídku a opravu dokončíte stiskem tlačítka Zaměnit. Dokonce tu existovala skrytá nevraživost vůči těm, kdo se vzdali místa, aby mohli narukovat. Maud Bellamyová mi provždy utkvěla v paměti jako všestranně dokonalá a pozoruhodná žena. Přesunutí dokončíte stejně jako v předchozím případě stisknutím tlačítka Přesunout. Ztvrdla jako kartón, místy popraskala a srst sama byla vybledlá a místy dokonce vypelichaná. Na pokusných polích přivedeny byly poměry vodní k největší dokonalosti a prospěšnosti. Nejednou zbloudili, ale Hopeova dokonalá znalost hor umožnila jim nalézti opět pravý směr. Trochu jsem studoval tetování, a dokonce jsem sám přispěl k literatuře o tomto předmětu. Nezapomeň během sexu kontrolovat, jestli se kondom neshrnul, nesklouzl, nebo dokonce nepraskl. Když takto vlašťovička své vypravování byla skončila, uletěla s družkou svou do lesa. První polovice úkolu jeho byla dokonána, avšak zbýval ještě úkol mnohem nesnadnější. Při pohledu na tu tvář prý dokonce několik lidí omdlelo, tak příšerně prý působila. Mluvilať dokonale po česku s lehkým přízvukem polským, který byl hudbou v její slovech. Některé typy monitorů mohou mít dokonce ve svém rámu umístěny malé reproduktory zvuku. Pak zvonili klekání, a lidé započínali den, čímž ho i skončili, modlitbou a prácí.


Pro zajímavost:

skončit francouzsky,
skončit anglicky,
umřít, zemřít anglicky,
Jsem rád, že to skončilo. anglicky,