Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz upravit, seřadit, utřídit, sestavit, urovnat, seřadit se, uspořádat se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu upravit, seřadit, utřídit, sestavit, urovnat, seřadit se, uspořádat se


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu upravit, seřadit, utřídit, sestavit, urovnat, seřadit se, uspořádat se ve větách.

Babička zůstala v kostele u dveří mezi starými sousedkami, děti seřadily se okolo oltáře. Několik dalších mužů se seřadilo vedle Seregila. Kessellova armáda se konečně probrala a seřadila. Čtvrtý plán kousek seřaďovacího nádraží. Seřaďte informace logicky za sebou. Oproti pravidlům platným v dobách psacích strojů zaznamenávají doporučení pro úpravu písemností zjednodušení. Souřadnice buněk v závorce musíte pečlivě zkontrolovat a případně přepsáním upravit na správné souřadnice. Specifikace pracovního místa je však důležitá i při sestavování chronologického strukturovaného životopisu. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Ze sestaveného rozpočtu musí být zřejmé, že projekt neslouží pro pořízení dlouhodobého materiálu. Četnost nechráněného análního sexu negativně nevýznamně koreluje s dosaženou úrovní vzdělání. Tepláky měli hodně špinavé, mnozí dokonce potrhané, zato měli všichni pečlivě upravené účesy. Úpravou vlastností měníme formát odstavce každý odstavec má určité zarovnání, řádkování,. Uprostřed, napříč přes půlarch, stála jediná věta, sestavená z nalepených, tištěných slov. Musíte stisknout tlačítko OK nebo klávesu Enter jinak se provedené úpravy v dokumentu neuloží. Skutečně bylo možno sestaviti kusé věty z posledního volání, jichž smysl počínali chápat. Stejnojmenné dialogové okno vyvoláme volbou z nabídky ÚPRAVY nebo klávesovou zkratkou Ctrl H. Byla sestavena a v průběhu let mnohokrát přepracována pod vedením různých šéfredaktorů. Vybrané zboží se zrekapituluje na nové stránce, můžeme nákupní košík ještě upravovat. Na základě SWOT analýzy jsme pak prodiskutovaly možné strategie a sestavily akční plán. Jak vařívávaly naše praprabáby, tak vaří naše ženy, o větší úpravnosti ani řeči. Každé sestavení profilu je placené, zájemce nemá přístup k procesu vyhodnocení testu. Uspořádat podstatné informace zjistit vztahy, rozdíly, hierarchie, zaznamenat do schémat. Zvuková karta Zvuková karta slouží v počítači k záznamu, úpravě a reprodukci zvuku. Kongregace sestává z organizačních celků, které se nazývají provincie a vizitatorie. Nezapomeňte, že ty části tabulky, které chcete upravovat musí být označeny do bloku. Ze strážného vycházelo hluboké mručení, jak se snažil urovnat si všechno v hlavě. Jednoduše řečeno, soubory jsou informace uspořádané s nějakým smyslem nebo funkcí. Celkový počet kláves jsou většinou klávesy a uspořádané jsou do několika bloků. Standardně probíhá sestavení profesně osobnostního profilu v rámci dvou setkání.


Pro zajímavost:

vzbudit se, probudit se synonyma,
dotýkat se synonyma,
usilovat, snažit se synonyma,
volně viset, kymácet se synonyma,
kývat se synonyma,
dělat se, tvářit se, hrát synonyma,
zdvihnout se synonyma,