Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz uspokojivý, přijatelný, postačující, dostačující, dobrý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu uspokojivý, přijatelný, postačující, dostačující, dobrý

dobrosrdečnost synonyma, dobré vykládání synonyma, dobrá synonyma, dobro synonyma, dobrosrdečně, laskavě synonyma, dobré bydlení, pohoda synonyma, dostatečný, uspokojivý synonyma, Dobrák synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu uspokojivý, přijatelný, postačující, dostačující, dobrý ve větách.

Problém, před nímž jsme stáli na počátku, byl nyní uspokojivě objasněn. Byv tázán, kde soudruh ten bydlí, nebyl s to, by dal uspokojivou odpověď. Ten pokus se, pánové, podařil způsobem svrchovaně uspokojivým. Rozhodně dostačujících na vyděšení mě nebo kohokoli jiného. Všechno uspokojivě urovnáme my sami, bez cizího vměšování. Vsichni clenové INGENu souhlasí, ze tvuj pokrok je uspokojivý. Když jsem dosáhl uspokojivé pozice, zvuky seshora ustaly. To zní zatím docela uspokojivě, pomyslel jsem si. Na tohle byla moje španělština dostačující. Zřejmě je to celkem přijatelné tvrzení. Byla to mnohem uspokojivější činnost. Usoudil jsem, že je postačující. Jurský Park funguje uspokojive. To zní přijatelně. Přispívá k tomu četba dobrých časopisů, povzbudivé slovo pokročilejších přátel, i hlavně vlastní přemýšlení. Středisko se také věnuje přípravě dobrovolných spolupracovníků, animátorů a vedoucích prázdninových ak cí. Vzájemná souhra myšlenek a nepřímého užitku z rozsáhlých vědomostí přináší mimořádně dobré výsledky. Velké bolesti člověk dobrý, nábožný snadněji snáší nežli to vosí píchám všedních zlomyslných trampot. Další spolupracovníky, přátele a dobrodince díla shromáždil do Sdru žení salesiánských spolupracovníků. Dotyčnou dámu, dobrotivou a zbožnou, pronásleduje od města k městu jakýsi nebezpečný, pomstychtivý chlap. Každé poskočení koní, a každé otočení kol přibližovalo nás k nejsmělejšímu našemu dobrodružství. Jsou to očíslované obrázky, a představují dobrodružnou výpravu rytířů, spoluhráčů za štěstím. Byl pověstný svou dobrosrdečností a tak se stával oblíbeným terčem všech tjauktamtských žebráků. Jeho vyhlášená veřejná dobročinnost je pouhá zástěrka, která má skrýt jeho soukromé nepravosti. Horolezci patřili k mým obdivovaným hrdinům a toužil jsem s nimi prožívat báječná dobrodružství. Dobrunka byla děvče poslušné, pracovité, přívětivé a rozumné, zkrátka děvče nadobyčej dobré. Mezi zámožnějšími gruntovníky byl zde Bartoš, muž vážený, dobrý hospodář a soused upřímný. Dobrá, tak se tedy příštích čtyřiadvacet hodin věnujte intenzivnímu studiu čínského porculánu. Veselé dobré jitro zvěstovalo Čelakovskému více, nežli by to cokoliv jiného bylo mohlo učiniti. Po dobré snídaní rozloučili se s hospodským, který je mnohokráte ještě za odpuštění prosil.


Pro zajímavost:

vlídně, dobrosrdečně synonyma,
dost dobrý synonyma,
existující, přijatelný synonyma,
dobrotivý synonyma,
dobrácký synonyma,
dobrosrdečný, dobromyslný synonyma,
dobrý synonyma,