Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz v ýklenek mezi vchodem do domu a chodníkem Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu v ýklenek mezi vchodem do domu a chodníkem

mezi synonyma, bydlení, jít domů synonyma, správce domu synonyma, mezi španělsky, mezi anglicky, domů španělsky, jít domů anglicky, mezi německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu v ýklenek mezi vchodem do domu a chodníkem ve větách.

Jak je utopena v banálním přepychu v domě, mezi módními nádherami, růžovým hedvábím. Ten věnec si vzala královna domů, něco rozdala mezi přástevnice, něco nechala pro sebe. Jednou či dvakrát zahlédli mezi stromy domorodého muže, k rozhovoru však už nedošlo. Nepřišlo jí jaksi vhodné, ba ani bezpečné, chodit mezi ten páchnoucí domorodý dav. Byla mezi námi úmluva, že nikdy více ani doma nástrojem tím se nebudu zabývati. Malá rovina byla mezi nevysokými pahorky nade vchodem často dotknutého údolí. Mezitím napíšu domů, že jsem tu získala práci v rámci humanitární pomoci. Billy, před domovním vchodem zastaneš takového velkého, ošklivého pána. Všechno bylo domluveno mezi sirem Georgem Burnwellem a vaší neteří Marií. Mezitím se už rozednilo, ale nikdo z domácích lidí nebyl ještě vzhůru. Když to běloušek domluvil, veběhl mezi stádo. Mezi přístavní hrází a domem je silný proud. Bylo to skoro na půli cesty mezi domem a dubem. Paní Mezerová dělá v domě pořádek. Stáli jsme mezi domem vynecháno slov. Mezi domácími lidmi není takových. Mezi rozprávkou došli domů. Za kameny, mezi hromadami písku, všude vystrkuje růžky prapodivná květena, odborníky zvaná sukulentní vegetace. Arkturské meganáklaďáky tehdy obstarávaly dopravu většiny zboží mezi centrem a okrajovými oblastmi Galaxie. Rozložité kamenné domy místních obyvatel Bhótiů, kteří jsou tibetského původu a nepálských Četrijů. Nejnověji na podobných základech zřídil ústav koedukační Hoffmann v Laubegastu mezi Drážďany a Pirnou. Domněnka skoro pravděpodobná, že praděd Ignác Knězek byl otcem Augustýna Šlika, tatínka Anny Šlikové. Strojní výroba odnímá rodině skoro úplně řemeslnou práci, domáckou výrobu obuvi, oděvu, svítiva atd. Kouzelná lampa je sbírka textů, sleduje různé přírodní jevy, mezilidské vztahy, náboženská tématika. Podrážděně mávla tykadlem na jednoho z těch chtivých lidí, který se rozhořčeně domáhal pozornosti. Psychologická smlouva zachycuje nepsaná vzájemná očekávání a závazky mezi zaměstnancem a organizací. Na druhém konci verandy vykukoval mezi zábradlím uhlově černý, kníratý a nesmírně zvědavý obličej. Nevyčerpatelným zdrojem příjmů pro warlordy je mezinárodní pomoc pro chudé hladovějící obyvatelstvo. Přestávky mezi odjezdem jednoho a příjezdem následujícího vlaku užito k posunování vozů do zásoby. Skutečnost, že za sebou zamkl, když vyšel, posilovala tu domněnku a naznačovala omezující opatření.


Pro zajímavost:

mezi francouzsky,
domů německy,
rozdíl mezi..... spočívá v ...... německy,
clo (mezi zeměmi EU) německy,