Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz velikost, rozloha, kalibr, objem, dimenze, rozsah, cejch, měřítko, míra, metrum Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu velikost, rozloha, kalibr, objem, dimenze, rozsah, cejch, měřítko, míra, metrum

měřidlo, cejch, kalibr synonyma, dimenze synonyma, rozloha, prostor, rovina synonyma, metrum synonyma, rozsah synonyma, objem výroby synonyma, velikost, síla synonyma, velikost synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu velikost, rozloha, kalibr, objem, dimenze, rozsah, cejch, měřítko, míra, metrum ve větách.

Vysoko na velitelském můstku zíral kapitán mírně podrážděně do nekonečných rozloh kosmu. Pokud i ostatní míry odpovídají velikosti jeho nohy, musí to jistě být obrovitý člověk. Intenzita zemětřesení míra velikosti účinků zemětřesení v daném místě. Byl objemný, mírně řečeno, a v St. Motivační dimenze se týkají zejména hodnotové orientace poradců, kde je důležitá především sociální orientace. Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Při haváriích velkého rozsahu se samozřejmě počítá s využitím celostátních rozhlasových a televizních stanic. Vzájemná souhra myšlenek a nepřímého užitku z rozsáhlých vědomostí přináší mimořádně dobré výsledky. Rozsáhlý rozvoj chemických technologií neohraničuje možnosti používání stále nových toxických sloučenin. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Pro jednoduchost se jako její míra používá bezrozměrná veličina magnitudo označovaném písmenem M. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Pokud je téměř vše relativní, pak logicky měřítkem pravdy se stává její subjektivní vnímání. Kámen byl šedý, ale na tomto jediném místě se bělala skvrna nepřesahující velikostí šestipenci. Problém s velikostí příloh je zejména při posílání fotografií, které jsou vždy hodně velké. Principy současného kariérového poradenství jsou do značné míry ovlivněny procesem globalizace. Základní vlastnosti písma K základním vlastnostem písma patří především jeho druh a velikost. První den strávil Holmes tím, že zařazoval různorodé materiály do svých objemných kartoték. Nejprve mírné otřesy ozvaly se na několika místech, kde kůra zemská odedávna byla nestálá. Výměna plynů se uskutečňuje na velmi rozsáhlé ploše drobných komůrek, plicních sklípků. Mějte na paměti, že čím větší počet stránek, tím je měřítko jejich zobrazení menší. Silnice vedla do mírného svahu, na kterém stála doširoka rozložená, bíle omítnutá budova. Zacloněnými okny mdlé vpadalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Jejich oči nebyly zrovna velké, spíše velikosti normální pro oko zvyklé na poměry zemské. Zacloněnými okny mdlé padalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Ihned po návratu do svého obydlí doporučujeme zjistit rozsah škod a kontaktovat pojišťovnu. Jsou to pouhé výčnělky hyperinteligentních pandimenzionálních bytostí do naší dimenze. Nastavení velikosti okrajů provedete v dialogovém okně Vzhled stránky na kartě Okraje Obr. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová.


Pro zajímavost:

míra synonyma,
míra krytí francouzsky,
objem práce německy,
mezní míra substituce anglicky,
velikost, řád německy,
velikost francouzsky,
rozloha španělsky,