Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz velikost, rozloha, objem, rozměr, míra Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu velikost, rozloha, objem, rozměr, míra

vyvést z míry synonyma, objem výroby synonyma, mírnit synonyma, mírotvorce synonyma, vyvedení z míry synonyma, velikost synonyma, rozloha, prostor, rovina synonyma, velikost, síla synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu velikost, rozloha, objem, rozměr, míra ve větách.

Vysoko na velitelském můstku zíral kapitán mírně podrážděně do nekonečných rozloh kosmu. Pokud i ostatní míry odpovídají velikosti jeho nohy, musí to jistě být obrovitý člověk. Intenzita zemětřesení míra velikosti účinků zemětřesení v daném místě. Byl objemný, mírně řečeno, a v St. Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Pro jednoduchost se jako její míra používá bezrozměrná veličina magnitudo označovaném písmenem M. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Kámen byl šedý, ale na tomto jediném místě se bělala skvrna nepřesahující velikostí šestipenci. Problém s velikostí příloh je zejména při posílání fotografií, které jsou vždy hodně velké. Principy současného kariérového poradenství jsou do značné míry ovlivněny procesem globalizace. Základní vlastnosti písma K základním vlastnostem písma patří především jeho druh a velikost. První den strávil Holmes tím, že zařazoval různorodé materiály do svých objemných kartoték. Nejprve mírné otřesy ozvaly se na několika místech, kde kůra zemská odedávna byla nestálá. Silnice vedla do mírného svahu, na kterém stála doširoka rozložená, bíle omítnutá budova. Zacloněnými okny mdlé vpadalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Tyto, rozměrů asi Ripanelových, byly též uzavřené a skrývaly většinou po pěti osobách. Jejich oči nebyly zrovna velké, spíše velikosti normální pro oko zvyklé na poměry zemské. Zacloněnými okny mdlé padalo světlo ve vysokou i ozdobnou síň gotickou nesmírné velikosti. Růžová krychle zamrkala a rozplynula se, opice odpluly kamsi do nějakého lepšího rozměru. Nastavení velikosti okrajů provedete v dialogovém okně Vzhled stránky na kartě Okraje Obr. Quellera zajímalo, jestli se už o úderech dozvěděla jiná jeho agentka, Miranda Powersová. Četnost rizikového chování se zvyšovala se zvětšující se velikostí místa bydliště. Přesun nelze provádět s oknem, které má maximální velikost přes celou plochu obrazovky. Teď nemůžu mluvit, řekl Queller, když se mu Miranda konečně příštího rána dovolala. Se stoupající velikostí místa bydliště významně stoupá počet uživatelů lubrikantu. Pod vedením amerického presidenta Cartera, MZV USA Henry Kissinger Podpis mírové smlouvy. Trillian mu mírným pohybem zadržela ruku, aby se náhodou nedotkl něčeho důležitého. Tím je do značné míry ovlivněn i výběr metod, které poradci nejčastěji užívají.


Pro zajímavost:

mírný synonyma,
mír synonyma,
mírnost, tichost synonyma,
míra synonyma,
vyvedený z míry synonyma,
rozměr synonyma,
mírnost, poddajnost synonyma,