Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz velmi, mocnost, vliv, mnoho, o moc, příliš, hodně, velice, vláda, síla, hrozně, kontrola, spousta, mnohem Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu velmi, mocnost, vliv, mnoho, o moc, příliš, hodně, velice, vláda, síla, hrozně, kontrola, spousta, mnohem

mnoho, velmi, spousta, moc synonyma, spousta, mnoho synonyma, velmi, velice synonyma, temperament, energie, síla synonyma, mnoho synonyma, spousta, hromada synonyma, spousta synonyma, účinek, vliv synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu velmi, mocnost, vliv, mnoho, o moc, příliš, hodně, velice, vláda, síla, hrozně, kontrola, spousta, mnohem ve větách.

Ulekl se toho král velice, neboť věděl, že je soused mnohem silnější. Budeš li moct, tedy raději zaplať od psaní, musíme zde potom platit mnohém více. Není cholera ve Vratislavi? Pište mi brzo, velmi prosím, a hodně mnoho. Spousta lidí už tu přišla o život z mnohem nicotnějších příčin. Mycroft Holmes byl mnohem větší a silnější než Sherlock. Jsem výborný šermíř a mnohem silnější než ty. Předtím než by mohlo získat příliš mnoho síly. Byla mnohem silnější, než jsem si představoval. Chodí mnohem dříve spát a vstávají velmi brzy. Byl silný, ale já jsem byl mnohem rychlejší. Ovládáte mnohem silnější kouzla než já. Končilo na odpočívadle, naproti dalšímu, mnohem honosnějšímu schodišti, které vedlo nahoru z přední haly. Myslím, že až uvolním velmistrovské křeslo, budu moci jmenovat muže, který nastoupí po mně. Postava ona byla mnohem větší než postava Stapletonova a mnohem štíhlejší než Franklandova. Ta odhalení nepochybně dokazují, že případ je mnohem komplikovanější, než se zprvu zdálo. Mnohem později Arthur s Mellou seděli a pozorovali východ měsíce nad rudě planoucími stromy. Silný, železný hrot jest tuze otřen, jest tedy zjevno, že prodělal hodně statných pochodů. Mnohdy malými prostředky, máme li cit pro krásu vyvinutý, docílíme efektů velice pěkných. Proto je radiační havárie v českých jaderných elektrárnách mnohem méně pravděpodobná. Den, jenž byl díky nepřítomnosti Garanga takovým fiaskem, začal vypadat mnohem růžověji. První polovice úkolu jeho byla dokonána, avšak zbýval ještě úkol mnohem nesnadnější. Pravda, že až přijdeš, mi o mých drahých dětičkách hodně mnoho vypravovati budeš. Sirotek vzal lístek, s radostí vše vykonati přislíbil a mnohem veselejší se vrátil. To je mnohem pravděpodobnější, poněvadž jistě věděl, na jak dlouho byli odsouzeni. Obyčejná londýnská drožka jest mnohem méně prostorná nežli brougham gentlemanův. Maria Pintová byla dcerou jednoho vládního činitele z Manaosu a byla velice krásná. Ale já bych vždycky dal mnohem raději přednost štěstí před věcnou správností. Když promluvila, zněl mu její hlas mnohem líbezněji než předtím zpěv slavičí. Musím přiznat, že se milý pan Joseph choval mnohem zběsileji, než jsem očekával. Vůlí k síle, vůlí k moci, proto abychom překonávali v sobě člověka dnešního.


Pro zajímavost:

velmi nákladný synonyma,
ztěžka, obtížně, velice synonyma,
vláda, převaha synonyma,
mít vliv synonyma,
totálně, strašně, moc synonyma,
důsledek, vliv synonyma,
působit, mít vliv synonyma,