Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz věnovat, poskytnout, propůjčit, dát Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu věnovat, poskytnout, propůjčit, dát

vynikat, dařit se, zářit synonyma, věnovat synonyma, dávit, vrhnout, blít synonyma, daleko synonyma, neplecha, darebáctví synonyma, dát najevo synonyma, dav synonyma, ještě další, ještě synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu věnovat, poskytnout, propůjčit, dát ve větách.

Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Tato brožura má za cíl poskytnout stručný přehled o nejběžnějších sexuálně přenosných infekcích. Microsoft Access program pro sledování a správu velkého množství informací prostřednictvím databází. Pastorační péči musí církev věnovat především těm, kteří jsou ve společnosti znevýhodněni. Navstevnické kryty poskytnou bezpecné utociste pro navstevníky kdyz bude park v pohotovostním rezimu. Zvedl se stolu druhý list, který zatím ležel nepovšimnut, dokud Holmes věnoval pozornost prvnímu. Další specializovaný předmět je pak věnován výuce práce s prezentačním programem PowerPoint. Ano, jsem tomu rád, že se mi naskytla příležitost věnovat pozornost baronu Adelbertu Grunerovi. Vznikla možná na základě filantropické touhy poskytnout těm zločincům nějaké zaměstnání. Salesiáni, kteří byli pro puštěni z vězení, se nemohli oficiálně věnovat svému poslání. Toto spojení oslavy s nějakým datem nebo významnou událostí není dnes už tak jednoznačné. Bůh Vám, výborná paní, račiž propůjčiti potřebného k takovým plodům pohodlí a pokoje. Pro statistické zpracování dat vyhodnocených dotazníků byl použit statistický program SPSS. Příjemný úsměv, který Arthurovi věnovala, mu připadal, jako by na něj žuchla tuna cihel. Kdybyste chtěla dát punčochy plésti, nemáte hbitější a lepší pletačky v celém městě. Prostřednictvím klávesnice zadáváte vstupní data čísla, písmena a symboly do počítače. Plná důvěra studentkám věnovaná budí a sílí smysl pro řádnost, povinnost a poctivost. Pohříchu mnohoslibnému podniku, jemuž věnovala Honorata tolik péče, nedařilo se valně. Dokud byste jinou službu neměla, může vám i domovní v našem domě dát pokojíček. Technická specifikace stanoví rozsah datových zpráv, které lze elektronicky podepsat. Rád bych měl jeho přesný popis a všechny jeho dopisy, které mi můžete poskytnout. Angaben zu Werkstoffen f r Spezialanwendungen finden Sie auf den jeweiligen Datenseiten. Váhal jsem, kudy se dát, a přitom jsem zřetelně zaslechl zvuk zavíraných dveří. Manželka učiní vždy nejlépe, když uznala za vhodné, dáti svému muži plnou moc. Naopak mám tu pro vás půl sovereignu, když dáte jasné odpovědi k mým otázkám. Je způsob, že musí dát král královně vrkoč vrkoč vyhlíží jako homole cukru. Většinou při této operaci ztratíte část svých dat například napsaného textu. Tuto součinnost je povinen poskytnout po celou dobu uchovávání dokumentace dle čl. Když jste jej studoval, pane Baynesi, věnoval jste obdivuhodnou pozornost detailům. Nacpal si znovu dýmku a pohodlně se uvelebil, aniž věnoval mým slovům pozornost.


Pro zajímavost:

dát k dispozici synonyma,
dát přezdívku synonyma,
dávat, skýtat synonyma,
lump, dareba, ničema, mizera synonyma,
dáma, slečna synonyma,
ďábel, démon synonyma,
dávno minulý synonyma,