Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vesnická zábava, soukromá oslava Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vesnická zábava, soukromá oslava

opěvovat, oslavovat synonyma, mejdan, zábava synonyma, oslavovat synonyma, zábava synonyma, oslava, pijatika synonyma, zaplatit celou oslavu synonyma, zábava španělsky, dobrá zábava anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vesnická zábava, soukromá oslava ve větách.

Vybavení otcovy soukromé ordinace bylo zabaveno, on sám začal pracovat ve znárodněném zdravotnictví. Jaroslav Durych byl symbolem Československé republiky, byl nežádoucím autorem, jeho dílo byla oslava katolictví. Povídka Sedmikráska je inspirována ženskou četbou a hagiografií, oslava lásky, tématizace mariánského kultu. Ptačí hlaholné šveholení, oslavující radostně probuzení přírody ze zimního sna, zaléhalo v tesknou celu. Ze skupiny Zábava Windows Media Player přehrávač multimediálních souborů a Ovládání hlasitosti. Všechno je ve Vyšší dívčí škole pěkné, zábavné i jímavé, všechny předměty učebné. Toto spojení oslavy s nějakým datem nebo významnou událostí není dnes už tak jednoznačné. Hostitel stará se o látku k zábavě, která musí býti příjemná, aby nikoho nerozčilovala. Jaká to pak shodlost povznesené mysli s hudbou oslavující a doprovázející služby boží. Mezitím, co Maruška u věštice sloužila, žily starší sestry její v samých zábavkách. Nyní kdyz se objevil Tyrannosaurus, vsimni si zmeny výsledku zábavy v Terase s Výhledem. My však zajisté jej oslavíme vroucí láskou a něžným lnutím srdcí našich k sobě. Bylo tudíž jasné, že náš večerní podnik nepokládá za žádný zábavný výlet. Más potenciál udelat z Jurského Parku nejvetsí zábavní park v historii lidstva. Pan Macgregor pronesl velice zábavnou uvítací řeč a každého v ní představil. Malovat od rána do večera tiku na čelo poddaných určitě není žádná zábava. Lidé mysleli, že se všecko zabaví, prodá, že snad přece věřitele uspokojí. Minimálně ty určené pro zábavu Windows Media Player nebo Windows Movie Maker. Postupně byly vráceny zabavené domy a mnoho sil stála jejich rekonstrukce. To člověka připraví o nervy víc než práce, a dokonce víc než zábava. Oslava, svátek, akce Slavit znamená vědomě vybočit z všedního života. Divákům se nechtělo věřit, že si dnes odpoledne užijí tolik zábavy. Nyní nastali Vojtěchovi dnové plní zábavné práce a milých radostí. Procházky takové bývaly nám milejší, než kdovíjaká jiná zábava. Jediná toliko bytost dovede mne na delší chvíli příjemně zabaviti. Při nenucené zábavě a při hře nejlépe se zjeví povaha člověka. Neodvážil bych se tvrdili na Tvém místě, že je to pouhá zábava. Dívku, která byla všemi oslavována pro neobyčejné schopnosti. Muzes klidne sledovat kvalitu tvých atrakcí ve Shrnutí Zábavy. Ve Správcovském Menu vyber Zprávy a pak vyber Shrnutí Zábavy.


Pro zajímavost:

pobavení, zábava anglicky,
slavit, oslavovat anglicky,
soukromá škola anglicky,
zábava, legrace anglicky,
Soukromá vichřice literatura,
slavit, oslavovat německy,
oslava narozenin anglicky,