Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz všimnout si, zaregistrovat, zanést, znamenat, zapsat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu všimnout si, zaregistrovat, zanést, znamenat, zapsat

vnímat, všimnout si synonyma, všimnout si, zaznamenat synonyma, všimnout si synonyma, povídat si, žvanit, tlachat synonyma, sednout si synonyma, uctívat, vážit si synonyma, vést si synonyma, zanést synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu všimnout si, zaregistrovat, zanést, znamenat, zapsat ve větách.

Každý vzorec musí být zapsán podle pravidel pro tvorbu vzorců a musí začínat znaménkem. Laskavost tedy znamená projevovat vůči mládeži pozornost a náklonnost a současně vyžadovat dodržování pravidel. Nemíti svou prostituční knížku zapsánu na určitém policejním ředitelství, ale na světové burse. Opravu je možné provést i zapsáním správného znění přímo v horním políčku dialogového okna. Význam mezer nebo protimluvů znamená přílišný tlak na otázku proč?, vůbec nejtěžší otázku. Nejstarší hoch zapsal měření a vyprávěli pak všichni Larindekovi, co dnes již všechno dělali. Znamená to jednak naučenému dobře rozumět, jednak nepodcenit přípravu na konkrétní zkoušku. Když se zmíní o chladiči, znamená to bitevní loď, olejové čerpadlo je křižník, atakdále. Blahořečil v duchu dědečkovi, jehožto lodička jej tak šťastně do krásného domova zanesla. Tibeťané ji nazývají Kang Rinpočhe, což znamená Drahocenný sníh nebo také Ledový klenot. Co já? Znamenám něco v tom víření? Po celé té zpovědi sblížení, podivné, omamující. Když odjížděl z domova, byl ještě chlapec, nadějný a docela hezký, znaménko neznaménko. Rozuměly si znamenitě, spojovala je něžná sdílnosť a nevšední vzájemné porozumění. Je hříchem štvát do války, a nedbati varovných znamení bylo by trestuhodnou nedbalostí. Však mamsel je chybně vyslovené francouzské slovo mademoiselle, a to znamená též panno. Vnucovat se jí se svou láskou v takové chvíli znamenalo by zneužívat její bezbrannosti. Jako v jiných oborech i v otázce naší renesance a reformace znamenají směrodatný obrat. Předně vůbec nejsem tlustá, nýbrž právě feš a za druhé vůbec nevypadám znamenitě. Znamená to, že jakýkoliv druh sexuálního kontaktu může způsobit přenos této infekce. To znamená, ze budou mít príznivé pocasí témer po celý rok, vyjma sezonních odchylek. Nikdy jsme se nedověděli, co ten nápis znamená, ani kdo byl náš noční návštěvník. Znaménko po smrti okamžitě vybledlo, takže z něj zbyla jen nezřetelná šedivá skvrna. Pobyt za hranicemi, zvláště v zemi slovanské, znamenitě způsobilost jeho zdokonaloval. Dušana Lambla, kterého také znáte a který má co anatom znamenité jméno v cizině. Což nechápal, že každý steh na tom polštáři znamená vzpomínku? Jeník pochopil. Začalo už v matčině lůně, když mu náhoda vtiskla na tvář tmavomodré znaménko. Přesto můžeš v noci přijít alespoň poznáš, co v této společností znamenáme. Ty zapadlé skelnaté oči a příšerně sinalé tváře nemohly znamenat nic jiného. Jinak to byl skutečně znamenitý chlapík a na zaučení mu stačilo pár měsíců. Jen tím, že jsem si zapamatoval znamení velmi nesnadno zpozorovatelná, dovedu to.


Pro zajímavost:

získat, zajistit si, přijít synonyma,
namluvit si (děvče) synonyma,
nic si z toho nedělat synonyma,
odvyknout si synonyma,
vybavit si synonyma,
navyknout si synonyma,
troufat si synonyma,