Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vtíravý, obtížný, vlezlý, neodbytný, otravný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vtíravý, obtížný, vlezlý, neodbytný, otravný

otravný synonyma, dotěrný, nápadný, vlezlý synonyma, vtíravý synonyma, neodbytný synonyma, obtížný synonyma, deprimující, obtížný, těžký synonyma, vlezlý synonyma, těžký, obtížný synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vtíravý, obtížný, vlezlý, neodbytný, otravný ve větách.

Avšak u dítek, které jsou rachitické nebo skrofulosní, nebývá lezení zubů bez obtížných nemocí. Dokonce se zasnoubila s jedním vrchním zdejšího hotelu, takže není obtížné získat její adresu. Nemocná dáma se slabým srdcem, která se obtížně pohybuje, nemůže nijak prosadit svou vůli. Dostala jste zaplaceno a není to obtížný nájemník, třebaže si počíná poněkud neobvykle. Učenci a mniši se zavírají před vtíravými lidmi, oběma je třeba řeholnické samoty. Takové pátrání by nikomu neposloužilo a nás by uvedlo do trapné a obtížné situace. Tu přijede jednoho dne do vysokých hor, skrze něž se obtížně s koněm proplítal. Mezitím jsem již tolik napsal, že skončiti musím, abych se vám nestal obtížným. Až nyní jsou vám v průběhu tří čtyř dnů předkládány neodbytné požadavky. Závěrečné shrnutí bylo brilantní, ačkoli obtížné k zapamatování, znáte to. Nemoc se může vrátit, může se stát chronickou a potom se dá obtížně léčit. Víš, pozemšťane, někdy je dost obtížné pochopit tvůj způsob vyjadřování. Někde byl Nil tak široký, že bylo obtížné na druhou stranu vůbec dohlédnout. Jest obtížná časomíra, ale vybaviti se budete na krásných myšlenkách jeho. Začíná povšechným nedužením, prudkou horečkou a obtížným polykáním. Je však obtížné tam dojet, protože stále narážíme na vojenské hlídky. Preferencí obtížnosti Je míněna volba úrovně nároků a rizik u úkolu. Time management je dovednost, bez které vám studium půjde jen obtížně. Obtížně rozeznáváme skutečnost a sen, nelze rozpoznat živé a mrtvé. Už nikdy neudělám strašlivý, úžasný, obtížný krok portálem. Selka tam vlezla, a muž zandal každou skulinu, aby tam voda nemohla. Známe místo, známe kód, neměl by to tedy být obtížný úkol. Může být obtížné prosadit si druh sexu, který opravdu chceš. Posadil Pepíčka na zem, vlezl pod stůl a dělal Pepíčkovi psa. Rozhodnutí, zda má nechat vztyčit Hengorot, bylo obtížné. Mezitím přišli až k rozbořenému hradu, do něhož vlezli. Passport? Passport? volají na nás nějaké neodbytné hlasy. Dalších několik set metrů bylo obzvlášť obtížných. Baba vlezla do díry a v okamžení byla zpátky s provazem. Obtížnost úkolů uvnitř jednotlivých setů stoupá.


Pro zajímavost:

obtížný francouzsky,
těžký, obtížný anglicky,
těžký,á (obtížný,á) francouzsky,
těžký, tvrdý, obtížný anglicky,
obtížný německy,
obtížný, těžký anglicky,