Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vůl, prosťáček, osel, zabedněnec, pitomec, blbec, ignorant, nevzdělanec, hňup, blbeček, tupec, idiot, pošetilec, trouba, blázen Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vůl, prosťáček, osel, zabedněnec, pitomec, blbec, ignorant, nevzdělanec, hňup, blbeček, tupec, idiot, pošetilec, trouba, blázen

tupec, ignorant synonyma, výheň, trouba synonyma, blbec, škaredý synonyma, blázen synonyma, prosťáček synonyma, zabedněnec synonyma, jsem z toho blázen synonyma, blbeček synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vůl, prosťáček, osel, zabedněnec, pitomec, blbec, ignorant, nevzdělanec, hňup, blbeček, tupec, idiot, pošetilec, trouba, blázen ve větách.

Vůle je vedle rozumových schopností a motivace jedním z nejdůležitějších předpokladů úspěšného studia. Posilovací cíle se vztahují k upevňování klientova rozhodnutí a vůle toto rozhodnutí realizovat. Nemocná dáma se slabým srdcem, která se obtížně pohybuje, nemůže nijak prosadit svou vůli. Nikdo nevyslovil se významněji, ale nikdo méně neocenil vůli ženy, spějící k tomuto cíli. Vzpomenete si možná, že jednal se sirem Georgem Lewisem ohledně Hammerfordovy poslední vůle. Dost pravděpodobně vás zvolí, ale udělají to proti své vůli, jako nepříjemnou povinnost. Nemluvím nyní jako lékař, nýbrž jako kurátor a vykonavatel poslední vůle sira Karla. Člověka se svobodnou vůlí, který má právo v první řadě žít život svůj vlastní. Prudkým vypětím vůle udržela Elizabeth hlaveň na vteřinu v klidu a zmáčkla kohoutek. Cítím teď v sobě velikou sílu životní, schopnost a vůli k práci, Tobě posvěcené. Neodpustili jsme si pár nelichotivých poznámek o idiotismu toho telegrafického stylu. Vůlí k síle, vůlí k moci, proto abychom překonávali v sobě člověka dnešního. Arthur pod Fordovým upřeným pohledem překvapeně zjišťoval, že mu slábne vůle. Já vím, že jsem asi totální blázen, ale momentálně nevím co a snad zešílím. Při učení studujete z vlastní vůle ještě jinou literaturu kromě předepsané?. Vytýká se dnešní výchově školní, že se nepěstuje náležitě výchova vůle. Je panchartem lidské hlouposti, výsledkem ztráty paměti, idiotismu a šílenství. Byla to nejpodivnější poslední vůle, kterou kdy projednával kansaský notář. Odjezd z domova prodlužoval se mimo vůli, zavinovaly jej hlavně nemoci v rodině. Myslím, že mohu slíbiti, že žádný z nás nebude míti k vůli tomu nesnáze. Rozhodl se, že silnou svou vůli a svou neúnavnou energii věnuje tomuto účelu. Po těžkém utrpení dosáhla okřídlené vůle učiniti svůj život krásným. Až si to jednou úplně zasloužím, pak nechť pan švagr dle své vůle jedná. Juta tenkráte rychle vyběhla, žádostiva, co asi bude ještě blázen chtíti. Strčila honem pekáč do trouby, vyběhla na dvůr, a již měla plán hotový. Beneš odešel a Jetřich na polní roh zvučně počal troubiti ranní píseň. Jí k vůli seděl někdy na pasece třeba půl dne a povídal dětem pohádky. Nemohu vás přimět, abyste se nějakým případem zabýval proti své vůli. Bez opravdového chtění, bez úsilí vůle není možno stati se abstinentem. After all my worrying, I got through that assessment without too much trouble.


Pro zajímavost:

osel synonyma,
hlupák, ignorant synonyma,
nadávka, blázen synonyma,
vůl synonyma,
imbecil, idiot synonyma,
ignorant synonyma,
idiot synonyma,