Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vyhladit, zruinovat, zdeptat, potopit, rozdrtit, zahladit, porazit, zdrtit, zdolat, anulovat, ničit, podkopat, zpustošit, zkazit, ruinovat, rozrušit, zmařit, vyvrátit, přemoci, zdemolovat, strávit, pustošit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vyhladit, zruinovat, zdeptat, potopit, rozdrtit, zahladit, porazit, zdrtit, zdolat, anulovat, ničit, podkopat, zpustošit, zkazit, ruinovat, rozrušit, zmařit, vyvrátit, přemoci, zdemolovat, strávit, pustošit


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vyhladit, zruinovat, zdeptat, potopit, rozdrtit, zahladit, porazit, zdrtit, zdolat, anulovat, ničit, podkopat, zpustošit, zkazit, ruinovat, rozrušit, zmařit, vyvrátit, přemoci, zdemolovat, strávit, pustošit ve větách.

Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Ještě jedenkráte zde opakuji, že dětem podávána býti musí strava snadno stravitelná, výživná, jednoduchá. Opět byla pomsta zmařena a opět nahromaděná nenávist podněcovala Hopea, aby pokračoval v pronásledování. Ničeho sobě nepřeju více, nežli dítky své ochrániti před touto zkázyplnou povrchní vzdělaností. Věděl jsem, že strávila mládí v drsném prostředí a ve zcela zvláštních podmínkách. Zdolávám statečně i katechismus a umím z paměti i všechny jeho poznámky pod čarou. Podivil se Libor veliké moci své milenky a od té chvíle nebál se ničeho. Stačil by jediný stín podezření o mém chování a všechno je zmařeno. Věděla jsem, že podle Rosalie jekot ničemu nepomohl. Není to podobno ničemu živému na světě. Doufejme, že k ničemu podobnému nedojde. Ničeho podobného jsem si ale nevšiml. Technických kulturních vymožeností používá se k ďábelským vynálezům smrtících přístrojů, k hromadnému ničení protivníka. Relativně vysokými dávkami bylo dále ozářeno několik tisíc pracovníků podílejících se na likvidačních pracích. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Pokud bychom chtěli využít podrobnějších možností vyhledávání, můžeme odklepnout odkaz pokročilé hledání. Hodláme podniknout soustředěný útok na doktora Vérasvámího, místního praktického lékaře a ředitele věznice. Metodická pomůcka pro orgány státní správy, územní samosprávy, právnické osoby a podnikající fyzické osoby. Společnost ostatně tak podivuhodně zařídila své ústrojí, že ve všech odvětvích produkce nastala rovnováha. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Víte, vaše lordstvo, bezpochyby budeme s to podložit obžalobu proti skutečným zlodějům dostatečnými důkazy. Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Podrobnější znalosti můžete získat ve specializovaném předmětu Univerzity třetího věku Služby internetu. Některé kuželovité, jiné vypouklé, další měly vejčitý tvar či se spíš podobaly rozkřápnutému vejci. Podařilo se diplomaticky projednat zálwřiroari c Číně a hlavně volnější přístup Američanů do Japonska. Je zvláštní, jak konvenční žvanění o ničem proniká setrvačností téměř do všech životních situací. Na straně poradce je nezbytnou podmínkou respekt ke klientovi a tolerantní, nehodnotící, empatický přístup. Jestliže se pronásledovaný odmítl podvolit, vždy zahynul a obvykle velmi zvláštním a nečekaným způsobem. Vystoupivše na pahorek, spatřili cikáni vysloužilce Bártu na malém pahrbku pod šípkovým keřem sedícího.


Pro zajímavost:

vyhladit, skolit, utratit synonyma,
porazit, kácet synonyma,
zdeptat synonyma,
podkopat synonyma,
zruinovat, zničit synonyma,
vyhladit, zlikvidovat synonyma,
pustošivý synonyma,