Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vymlít, prohloubit, vykopat, hloubit, vybrat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vymlít, prohloubit, vykopat, hloubit, vybrat

výjimečný, vybraný synonyma, zvolený, vybraný synonyma, vybrat synonyma, vykopat, vyhloubit synonyma, vykopat synonyma, vypilovat, vybrousit synonyma, vyvolený, vybraný synonyma, vybreptat, vytlachat synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vymlít, prohloubit, vykopat, hloubit, vybrat ve větách.

Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Jednoduše zapíšete do políčka Vybrat velikost písma vyšší číslo než je nabízená hodnota bodů. Prohloubili jsme jeho znalost dalších pozitivních strategií zvládání stresu a relaxačních technik. Většinou se zde nacházejí i podmínky použití služeb vybraného serveru, které musíte odsouhlasit. Není zřejmé, kde se příběh odehrává, má existenciální hloubku, vyjadřuje národní toleranci. Mezi černým mračnem bílé skví se pruhy, co na příkrově, hrůzněji vyvyšujíc hloubi mračen. Další možnost, jak vybrat více objektů, spočívá v jejich označování pomocí klávesy Insert. Když bylo po hodování, vybral si král ty nejstatnější, ostatní ale obdarované poslal domů. Ve všech případech se objeví panel požadující potvrzení odstranění vybraného objektu Obr. Ted Baldwin, který se teď rozvaloval na čestném místě vedle velmistra, vedl vybranou skupinu. Vybrané zboží se zrekapituluje na nové stránce, můžeme nákupní košík ještě upravovat. Pak budu studovat metody velkého Jonese a poslouchat jeho nepříliš vybrané špičkování. Označování textu do bloku O vybraném označeném textu říkáme, že byl vybrán do bloku. Vědomí vyhaslo a ledové zapomnění je stahovalo hlouběji a hlouběji do propasti nebytí. Naposled vybrala z několika zástěr jednu bílou vyšívanou, a vidouc, že k sukni sluší. Vybral, text k vydání připravil, doslov napsal a vysvětlivkami opatřil Miloslav Novotný. Nachází se zde také volba VYBRAT VŠE, která umožňuje případně vybrat celou stránku. Podle toho použije poradce jen určitý sled vybraných kroků fází poradenského procesu. Přejmenovávání vybraného označeného souboru je poněkud náročnější na pozornost. Společnost byla četná i vybraná a mnoho děvčat i pánův bylo v národních krojích. Dokumentují to i následky vybraných velkých havárií ve světě, uvedené v příloze. Obsah archívu se rozbalí do vybraného adresáře otevřeného v druhém panelu programu. Vybral si vás bezpochyby proto, že ji připomínáte výškou, postavou i barvou vlasů. Proto se šperkovala a líčila, a zvala je k sobě, častujíc je vybranými lahůdkami. Pak se zastavil před krbem a zahleděl se na mne svým zvláštním hloubavým pohledem. Opět máte k dispozici několik možností, jak více objektů najednou vybrat označit. Tu využijete hlavně tehdy, pokud chcete vybrat většinu objektů v aktuální složce. Arthur, stálý čtenář burzovních zpráv v Guardianu, byl do hloubi duše otřesen. Francouzka, která se honosí zvláště vybraným vkusem, reformních obleků nenosí. Krejčí, Staněk, baron, všecko pryč, a kde jsem co měla, jsem jak víš vybrala.


Pro zajímavost:

vybrat (si) španělsky,
vybrat si anglicky,
vybrat anglicky,