Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vynikající, výjimečný, zvláštní, neobyčejný, neobvyklý, nevšední, abnormální, nadprůměrný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vynikající, výjimečný, zvláštní, neobyčejný, neobvyklý, nevšední, abnormální, nadprůměrný


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vynikající, výjimečný, zvláštní, neobyčejný, neobvyklý, nevšední, abnormální, nadprůměrný ve větách.

To je totiž neobyčejně zvláštní a neobvyklé. Co zvláštního půvabu tváři děvčete dodává, je hnědé, dlouhoobrvené oko, neobyčejné při zlatých vlasech. Když se nad nimi člověk zamyslí, neubrání se dojmu, že je to zvláštní případ. Má výjimečné nadání pro diagnostiku, dovede vnikati do věci, prozírati. Současně byl ministerstvem vyučování vydán zvláštní zkušební rád pro kandidátky učitelství na dívčích lyceích. Mluvnice Kursoricky opakují se nejdůležitější části mluvnice a zvláštnosti jazykové příležitostně se doplňují. Běží zřejmě o případ neobyčejného zájmu, kterýž skýtá vědeckému zkoumateli neobyčejně mnoho stránek. Ani jeden ze symptomů nebyl nějak výrazně abnormální, což ostatně odpovídalo mým dřívějším zkušenostem. Je zvláštní, jak konvenční žvanění o ničem proniká setrvačností téměř do všech životních situací. Jestliže se pronásledovaný odmítl podvolit, vždy zahynul a obvykle velmi zvláštním a nečekaným způsobem. Neobyčejné ony podrobnosti daleky toho, aby učinily případ nesnadnějším, usnadnily spíše jeho řešení. Na muže přesně vědecky myslícího musí práce monsieura Bertillona působiti ovšem zvláštním kouzlem. Nedaleko mrtvoly ležela na podlaze zvláštní hůl z vyřezávaného tvrdého dřeva s kostěnou rukojetí. Pochopil podstatu onoho zvláštního pekla, jež je vyhrazeno Angličanům, kteří prožili život v Indii. Hoch odcházel zvláštními šouravými kroky, podle nichž jsem usoudil, že trpí ochabnutím páteře. Vysvětlil jsem vám již jednou, že co jest neobyčejné, bývá spíše vodítkem nežli překážkou. Znalost vynikajících spisovatelů dle četby jistého počtu děl, hodících se pro ženskou mládež. Pro řádného občana bylo věru zvláštní vykročit takto vybaven do temné mlhy zahalující ulice. Náležitě osvětlit její snahy, to by vyžadovalo zvláštní přednášky samostatné a obšírné. Již dříve pozorované menší zvláštnosti v jejich tváři nebo na těle příliš ho neupoutaly. Zvláštní skupinkou animátorů jsou ti, kteří se věnují práci s dětmi v dětských domovech. Ona sama, slyšíc zvonce krav, vyšla ven a přivolala krávy, dávajíc každé zvláštní jméno. Musel být pořádně rozčilený, když tu zapomněl dýmku, které si zřejmě neobyčejně cení. Přehledné dějiny literatury staročeské s podrobnější charakteristikou vynikajících zjevů. Dostala jste zaplaceno a není to obtížný nájemník, třebaže si počíná poněkud neobvykle. Vedle toho je zařízen zvláštní seminář pro vyučování učitelů řemeslných prací Sl jd. Stejné vynikající schopnosti, které já věnuji odhalování zločinu, věnuje on své práci. Náhoda nám přinesla zvláštní a podivný problém a jsme odměněni již jeho rozluštěním. Potom jsem neobyčejně pečlivě prozkoumal útržek papíru, který nám přinesl pan inspektor. Goszler, vedly k tomu, že naproti vzpomenutému spolku byl založen zvláštní spolek pruský r.


Pro zajímavost:

mimořádný, neobyčejný synonyma,
specifický, zvláštní synonyma,
výjimečný, vybraný synonyma,
významný, vynikající synonyma,
zvláštní synonyma,
izolovaný, neobyčejný synonyma,
nezvyklý, zvláštní synonyma,