Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vynikající, zářný, pověstný, slavný, vyhlášený, známý Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vynikající, zářný, pověstný, slavný, vyhlášený, známý

známkovat synonyma, vynikající synonyma, vynikající osobnost synonyma, znamení, stopa synonyma, slavný synonyma, znamení, signál synonyma, symptom, známka synonyma, známost synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vynikající, zářný, pověstný, slavný, vyhlášený, známý ve větách.

Slavný muž nejevil nejmenší známku pohybu, natožpak vřelý zájem o Fordovo blaho. Byl pověstný svou dobrosrdečností a tak se stával oblíbeným terčem všech tjauktamtských žebráků. Jeho vyhlášená veřejná dobročinnost je pouhá zástěrka, která má skrýt jeho soukromé nepravosti. Tisícerými oklikami a skrývačkami mě zavedla k bývalému profesoru Moriartymu, slavnému matematikovi. Znalost vynikajících spisovatelů dle četby jistého počtu děl, hodících se pro ženskou mládež. Zatím poručil starý král, by se slavné hody přistrojily, ku kterýmžto množství hostů sezval. Marxističtí materialisté nás učili, že dějiny se vyvíjejí a směřují k zářným zítřkům. Přehledné dějiny literatury staročeské s podrobnější charakteristikou vynikajících zjevů. Proto odpoledne, na prosbu lámy, trávíme fotografováním malého opata ve slavnostním oblečku. Stejné vynikající schopnosti, které já věnuji odhalování zločinu, věnuje on své práci. Tu pak jsou zkoušky, a školní rok zakončuje se slavností školskou, nazývanou Speech day. Ovšem, povstane také, vstoupila li nějaká osobnost starší, slavný učenec anebo umělec. Podobně hemží se to ve všech pobočných údolích, krásou svojí rovněž pověstných. Opovrhoval veškerým civilním obyvatelstvem Indie, krom několika slavných hráčů póla. Přesto však byl vyhlášen poplach a s pomocí říční policie mrtvý konečně vyloven. Zafod ukradl loď v okamžiku, kdy ji měl jakožto prezident Galaxie slavnostně vypustit. Ty měly památky na slavnou minulost předkův, mělyť rodinné erby a velké vzpomínky. Měli jednu vynikající vlastnost nechali člověka o samotě a na nic se nevyptávali. Po slavnosti sebrala babička děti a vedla je do hostince, kde již kočár čekal. Všichni se převlékají do slavnostního, před oltářem postavili vysoký trůn. Dříve bylo toto vybočení vždy spojeno s nějakou slavnostní příležitostí. Má vynikající cich a díky tomu dokáze svou korist vystopovat na míle daleko. Rázem čtvrté hodiny slavnostní zasedání senátní Akademie bylo zahájeno. Je předvečer svatojánský, druhý den otcův svátek, slavný to rodině den. Náš pan farář má rád pěkný zpěv a pan učitel je vyhlášený muzikant. Má šťastná hvězda bývala kdysi pověstná v celých Spojených státech. Dva slavnostně se tvářící bratři ho odvedli do vedlejší místnosti. Současně obracela se Honorata také k vynikajícím vlastencům českým. Do slavnostního hlaholu zvonů ozvala se na náměstíčku Beethovenova V. Ve mně bylo tišeji, slavný, vážný pokoj se rozkládal v prsou mých.


Pro zajímavost:

znám to synonyma,
vyhlášený synonyma,
významný, vynikající synonyma,
známka synonyma,
pověstný synonyma,
znamenat synonyma,
neobyčejný, vynikající synonyma,