Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vypátrat, zjistit, demaskovat, ukázat, odkrýt, obnažit, objevit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vypátrat, zjistit, demaskovat, ukázat, odkrýt, obnažit, objevit


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vypátrat, zjistit, demaskovat, ukázat, odkrýt, obnažit, objevit ve větách.

Na tvářích všech a na obnažených předloktích mužů se objevovaly bezbarvé, zploštělé kapky potu. Vypátral a zjistil jsem všechny ony události, jak uvedeny byly při výslechu. Kvalitu zabezpecení parku zjistís pomocí ukazetele ve Shrnutí Bezpecnosti. Jednotlivé výše uvedené náměty cvičení lze provést praktickou ukázkou, procvičením, popřípadě s využitím testů. Při těch slovech otevřel sáček a ukázal nám hromádku hnědočerveného prášku, připomínajícího šňupací tabák. Dostihli nejdivočejší a nejsmutnější části soutěsky, když tu dívka vzkřikla zděšena a ukázala vzhůru. UKÁZKA R ZNÝCH VLASTNOSTÍ PÍSMA Bezpatkové proporcionální písmo Arial Ukázka různých vlastností písma. Pokud budete potřebovat použít rolovací kolečko, pak ho ovládáte ukazováčkem, myší opět nepohybujete. Ukazuje totiž, jak jednoduše se dá osvětlit záhada, která vypadá zpočátku naprosto nevysvětlitelně. Prohlídka systému Windows XP spustí prohlídku systému Windows, která ukazuje nové vlastnosti systému. Kapitán Morstan mi krátce poté ukázal jeho jméno v seznamu cestujících jednoho poštovního parníku. Objevila se potřeba nového člověka, člověka, který by ji promítl svou novou, očištěnou bytostí. Tak můžeme snadno zjistit, která kotva je pro vás nejdůležitější a která nejméně důležitá. Viděli jeho schýlenou hlavu s přilehlýma ušima, obnažený špičák a mohutnou, strašlivou pracku. Četa vysvoboditelův přesvědčila záhy oba zbloudilé, že objevení její nebylo žádnou illusí. Tendence k harmonii, příznivé zobrazení vztahů, uměřenost, ale objevují se i romantické prvky. Zřejmě to tak bude, protože mi ukázal nepoužitou vstupenku, kterou měl zakoupenou pro manželku. Tento objev i zřejmý zmatek patrný na mrzákovi přesvědčily strážmistra, že věc je vážná. Klepnutím na její černou šipku se objeví roletka se seznamem všech prohlížených stránek Obr. Takovéhle stereotypní formulace se totiž zpravidla objevují, když policie udělá nějakou botu. Cecil Barker ukázal na krabičku hřebíků s mosaznými hlavičkami, ležící na krbové římse. Několik nejbližších sousedů si vyhrnulo rukávy a ukázalo mu vlastní vypálené znaky lóže. Ve všech případech se objeví panel požadující potvrzení odstranění vybraného objektu Obr. Dráb přistoupil k mladšímu cikánu, a rozervav oděv jeho, obnažil pravici i ňadra cikánova. Hledaný výraz zapíšete do dialogového okna Najít, které se objeví po aktivaci nabídky Obr. Na verandě kanceláře se objevil jeden z Ellisových písařů a ted tam rozčileně nadskakovat. Nástupové cesty k ledovým horám se v padesátých letech daly nazývat opravdu objevitelskými. Ihned po návratu do svého obydlí doporučujeme zjistit rozsah škod a kontaktovat pojišťovnu. Nadháněči se shlukli kolem Floryho, mluvili jeden přes druhého a ukazovali kamsi do džungle. Tento nahodilý objev na obrazu poskytl nám jeden z nejžádoucněji pohřešovaných článků.


Pro zajímavost:

objev, odhalení synonyma,
procházka, ukázat se synonyma,
projevit se, objevit se synonyma,
zjistit synonyma,
odkrýt, odhalit synonyma,
objevit se synonyma,
ukázat se synonyma,