Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vypít menší množství tekutiny Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vypít menší množství tekutiny

vypít pivo synonyma, malé množství synonyma, počet, množství synonyma, velké množství synonyma, vypít synonyma, tekutina synonyma, nabízené množství anglicky, počet, množství, číslo francouzsky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vypít menší množství tekutiny ve větách.

Dodržujte pitný režim a vypijte alespoň litry tekutin. Arthur vypil tekutinu a zjistil, že je osvěžující. Dalším důležitým faktorem je i množství viru obsažené v tělesných tekutinách. Proto laboratorní detekce viru v některých dalších tělesných tekutinách neznamená nutně riziko přenosu. Pochází li bezesnost od zkaženého žaludku, jest dobře vypíti na noc číšku nějakého thé. Také mám často ráno penis od bezbarvé lepivé tekutiny bez zápachu, připomínající semeno. Na kraji louže té ohavně páchnoucí tekutiny můžete ještě vidět otisk jeho malé nohy. Po shovoru mužů a když vykouřili a hriato vypili, odebrali se všichni na odpočinek. Vypiala se, zvedla hlavu a dívala se vzhůru na obláčky, které tiše plynuly modrem. Vhodil do teleportu minci a zacvakal vypínačem na odchlíplém programovacím panelu. Marně vzpomínám, kolik jsem ho už vypil při svém putování kolem Himálaje. Sherlock Holmes vypil šálek kávy a pak věnoval svou pozornost šunce s vejci. Jde dívka a v ošklivosti před hnusnou žábou vypíchne jí oko slunečníkem. Paní sestra Fričova stůně, ubohá muselať ona kalich utrpení vypiti do dna. Cestou se zastavil v koupelně a vypil velkou sklenici vody a pak ještě jednu. Mám onemocnění srdce ledvin a lékař mi doporučil omezit příjem tekutin. Nakonec vztekle zařval, vyškubl ruce Trillian a Fordovi a cvakl vypínačem. Von Bork je rozrazil, vešel první a cvakl vypínačem elektrického světla. Tekutiny v nádobách se pohybují, obrazy padají ze stěn, knihy z poliček. Vyskytuje se v tělních tekutinách, jako je krev, sperma nebo preejakulát. Měl s sebou koňak, vypil celou láhev, a to mu patrně zachránilo život. Středohoří se rýsuje na nebi, do vzduchu vypíná svá prsa, své hroty. Sledujte obsah sacharidů v potravinách a tekutinách, které konzumujete. Do kterých oborů či oddělení jsou nejčastěji přijímáni? Vypište. Pocítila jsem trapnou žárlivost, nad kterou jsem se zároveň vypínala. Sledujte obsah sacharidů v potravinách tekutinách, které konzumujete. Mozek pro správnou činnost potřebuje dostatek tekutin na bázi vody. Milý muži! Tu sklenici vína vypí na moje zdraví a na rozloučenou. Není třeba každé jídlo bez výjimky zapíjeti jakoukoli tekutinou. Vyčlenit podstatné informace z textu udělat si výpisky, kartičky.


Pro zajímavost:

velké množství, spousta anglicky,
látkové množství ostatní předněty,
menší, mladší španělsky,
množství pro 4 osoby anglicky,
počet, množství německy,
rovnovážné množství anglicky,