Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vypravit, opatřit, vystrojit, obdařit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vypravit, opatřit, vystrojit, obdařit

obdařit synonyma, vystrojit synonyma, opatřit, obstarat synonyma, opatřit si synonyma, opatřit komentářem synonyma, vypravit synonyma, obdařit, podarovat synonyma, opatřit si německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vypravit, opatřit, vystrojit, obdařit ve větách.

Zdravotní péče při radiační havárii spočívá v komplexu léčebně preventivních, hygienických a protiepidemických opatření. Prosím vás, abyste učinil všechna bezpečnostní opatření, vylučující předčasné odhalení celého procesu. Příjemný, mírně obtloustlý láma nám slušnou angličtinou vypráví historii kláštera Namkha Khyung Zong. Samozřejmostí by mělo být zavedení takového šperku v zařízení, které dodržuje hygienická opatření. Začínám přejímat vlastnost, již jste si první osvojil vy, Watsone, totiž vyprávět příběh pozpátku. Nahodila se potom však okolnost velmi překvapující, kterouž vyprávěti Vám budu na náležitém místě. Vyprávěl jsem jim vše, co jsme podnikli, ale nejhrůznější části tragédie jsem samozřejmě zamlčel. Jsou to očíslované obrázky, a představují dobrodružnou výpravu rytířů, spoluhráčů za štěstím. Skutečnost, že za sebou zamkl, když vyšel, posilovala tu domněnku a naznačovala omezující opatření. Pojednou však prudce mávl zaťatou pěstí, jako by odhazoval veškerou rezervovanost, a začal vyprávět. Výňatek ze soukromého denníku mého, kterýž plnil poslední kapitolu, dovedl vypravování mé až k. Později mi vyprávěla, že jsem jí během cesty připadal neuvěřitelně nezúčastněný a vzdálený. Však jen neohroženě dále, naše sladká vypravovatelko, budoucnost Vás nejlépe ocení a ospravedlní. Arthur koktal zuřivostí a nedokázal ze sebe vypravit souvislou větu, natožpak říct něco trefného. Usoudil jsem, že byste takové opatření nepodnikal, kdybyste se nemusel obávat nějakého nebezpečí. Pokud zpracováváme vícestránkový dokument vyprávění z dovolené, odbornou práci, receptář apod. Havarijní plány a opatření k ochraně zdraví lidí při radiační havárii v jaderné elektrárně. Nejdůležitější opatření k ochraně lidí v časné fázi radiační havárie jaderné elektrárny. Nejstarší hoch zapsal měření a vyprávěli pak všichni Larindekovi, co dnes již všechno dělali. Zprávy, jež se nám dochovaly z těchto dob, a pozdější pozorování vypravují pozoruhodné věci. Blažený kníže vystrojil skvostnou svatbu, na níž se nevěsta co nejjasnější hvězda třpytila. Na vodních dílech při dosažení kritických hodnot současně se zahájením nouzových opatření. Pokládám situaci za kritickou, a vzhledem k tomu jsme oprávněni sáhnout ke krajním opatřením. Autor si pohrává s identitou vypravěče nebo hlavního hrdiny, který je ztotožňován s autorem. Výstavné sídlo a krásný park potvrzovaly, co nám sir James vyprávěl o baronově bohatství. Přesídlení obyvatelstva je dlouhodobé opatření, které se předem neplánuje a nepřipravuje. Používaly se malované a pohyblivé kulisy, hrála při tom hudba a celkově nákladná výprava. Vyprávěl o stříbrných konvicích, o letních odpoledních na svěže zelených trávnících. Následuje další líčení úředních výprav, jmenovitě do Čechova, Bučaču, Nižniova a t. Major Prendergast mi vyprávěl, jak jste ho zachránil před skandálem v tankervillském klubu.


Pro zajímavost:

opatřit si francouzsky,
opatřit nálepkou, označit anglicky,
opatřovat, opatřit francouzsky,
opatřit (si) peníze německy,