Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vyprázdnit, uvolnit, vystěhovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vyprázdnit, uvolnit, vystěhovat

uvolnit synonyma, vylít, vyprázdnit synonyma, vystěhovalec synonyma, vystěhovat se synonyma, vystěhování synonyma, vyprázdnit, vysypat synonyma, uvolnit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vyprázdnit, uvolnit, vystěhovat ve větách.

Takový únik látek nazýváme uvolnění látek do životního prostředí kontrolovaný únik, kontrolovaná výpust. Slova nalomená, stkaná, plachá, odvážlivá, konečně jsme uvolnili řeč, každá věta nás překvapovala. Myslím, že až uvolním velmistrovské křeslo, budu moci jmenovat muže, který nastoupí po mně. Společenské řády se uvolňovaly vždy více každý hleděl se zachrániti na vlastní pěst. Je to takové zašmodrchané klubíčko, chápete, a já se pokouším zachytit uvolněný konec. Cvičení Krátké relaxační cvičení na zkouškové období Nejdříve uvolněte tělo. Relaxace pomáhá k uvolnění před očekávanou stresující událostí a přímo v ní. Označil mi celou cestu uvolněnými taškami a ve spěchu navíc ještě ztratil tohle. Domnívám se, že to byla jen záminka, abych se musela vystěhovat ze své ložnice. Fakta by tedy podporovala domněnku, že jde o jed, který se uvolňuje spalováním. Přitom se uvolní energie, která dosud vázala částice jádra protony a neutrony. Při nácviku budete postupně napínat a uvolňovat jednotlivé svalové skupiny. Několikrát po sobě Kou S lovi vysvětlil, že spadl kvůli uvolněnému sedlu. Ovšem, dodávali ihned, s šetřením všech národních práv vystěhovalců. Uvolnění těla při relaxaci může být stejně osvěžující jako spánek. Nízké nehezké čelo, co možná vlasem ukryjme, krásné, čisté uvolněme. Nouze a bída se z chalupy vystěhovaly, štěstí a radost se přistěhovaly. Kupce Achmeta jsme do něho uložili a mrtvolu zakryli uvolněnými cihlami. Jakmile jsem uvolnila mříže, vyskočil ven a okamžitě se na mne vrhl. Uvolněním tlačítka myši na požadované pozici ukončíte pohyb okna. Při příchodu ženy přestal princ okamžitě předstírat uvolněnost. Nedočkavě jsem vyprázdnila talíř během několika krátkých minut. Ohněte lokty a zatněte přední svaly paží, ruce nechte uvolněné. Uvědomte si, kde cítíte v těle napětí, a pokuste se je uvolnit. Pustíte mě laskavě, než někdo přijde? Uvolnil jí zápěstí. Vzniká náhlým uvolněním mechanické energie v zemském nitru. Balení vyprazdňovacího roztoku obsahuje sáčky s práškem. Přece jen se nezdálo tak snadné to uvolněné místo dostat. Shromáždění rychle skončilo a místnost se vyprázdnila. Aby zúročil šťastnou náhodu, hned sklenku vyprázdnil.


Pro zajímavost: