Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz výraz, řeč, vyjádření, náznak, proslov, prohlášení, známka, promluva Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu výraz, řeč, vyjádření, náznak, proslov, prohlášení, známka, promluva


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu výraz, řeč, vyjádření, náznak, proslov, prohlášení, známka, promluva ve větách.

Výrazný rozvoj zaznamenává především terciální sektor, sektor služeb, na úkor tradičních průmyslových odvětví. Projevoval nějaké známky duševního rozrušení? Podívejte, slečno Westburyová, mluvte s námi naprosto upřímně. Předklonil se v křesle s výrazem mimořádného soustředění v ostře řezané tváři, připomínající jestřába. Ani jeden ze symptomů nebyl nějak výrazně abnormální, což ostatně odpovídalo mým dřívějším zkušenostem. Slova nalomená, stkaná, plachá, odvážlivá, konečně jsme uvolnili řeč, každá věta nás překvapovala. Socioekonomické faktory a jejich vzájemná interakce, výrazně ovlivňují nejen organizace, ale i jedince. Bych však důvěru Tvou splácejíc, ji rovněž zasloužila, musím též promluviti o dobách minulých. Chvíli před polednem poprvé od přistání zpozorovali nějakou známku, že planeta není neobydlena. Starší vypadal jako strnulý a omámený a ve vrásčité tváři měl umíněný, zachmuřený výraz. Mladší po krajině se ohlížel a hluboce vzdychaje, jednotlivá slova mluvil řečí nesrozumitelnou. Jak vyplývá z předchozího textu, externí faktory mají výrazný vliv na různé aspekty kariéry. Muž přistoupil s výrazem poněkud nedůvěřivým a potměšilým, a sklonil své ruce, aby pomohl. Přesný jako vždycky zvedl se v tom okamžiku předsedající senátor Dunas k vstupnímu proslovu. Pan Gregson, kterýž naslouchal proslovu tomu se značnou netrpělivostí, nemohl se déle přemoci. Vaše řeči o mravní obrodě drahého národa jsou příliš chatrné, aby zakryly Vaše hříchy. Taková drzost! Se vzdorovitým výrazem k nim pomalu klusal a drobnými údery popoháněl míček. Salesiáni stáli u zrodu a výrazně podpo řili vznik teologické fakulty Jihočeské univerzity. Hledaný výraz zapíšete do dialogového okna Najít, které se objeví po aktivaci nabídky Obr. Kolem úst hrál jí někdy čtveračivý úsměv, který byl tlumen zádumčivým výrazem očí. Zdálo se mi, jako bych pozoroval v bledém obličeji komorníkově některé známky vzrušení. Asi tak deseti dvanácti případy, ale žádný z nich není zvlášť výrazný ani zajímavý. Její čelo bylo vyčnívající, mohutné, oči tmavočerné, sametové, s holubicím výrazem. Uvyklý na takovéto kata svého chování, kráčel Václav beze slova promluvení v byt svůj. Sebemenší náznak přátelství bělocha s Orientálcem vnímal jako nepochopitelnou zvrhlost. Do modliteb se pletou výrazné hlásky klučíků, kteří za zástěnou připravují snídani. Jak vařívávaly naše praprabáby, tak vaří naše ženy, o větší úpravnosti ani řeči. Hryzl své rty, bubnoval prsty o stůl a jevil všechny známky nejkrajnější netrpělivosti. Jestli mě přijdete ještě jednou otravovat takovými hloupými řečmi, poštvu na vás psa. Několik vteřin ze sebe nedokázal vydat slovo, a když konečně promluvil, bylo to anglicky. Ostatní vyrazili za ním, když vtom úprk zarazila rána z vraždomatického bleskochrliče.


Pro zajímavost:

proklamace, prohlášení synonyma,
známka synonyma,
prohlášení, provolání synonyma,
promluva synonyma,
náznak, nádech synonyma,
výraz synonyma,
promluvit, povídat synonyma,