Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vyřešit, vyluštit, rozluštit, řešit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vyřešit, vyluštit, rozluštit, řešit

vyřešit synonyma, řešit něco, vyřešit něco anglicky, řešení anglicky, vyřešit francouzsky, vyřešit anglicky, řešit španělsky, řešit německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vyřešit, vyluštit, rozluštit, řešit ve větách.

Jednak pomáhá lidem jakéhokoli věku řešit otázku volby vzdělávání, profesní orientace a rozvoje osobnosti. Neobyčejné ony podrobnosti daleky toho, aby učinily případ nesnadnějším, usnadnily spíše jeho řešení. Poradce hledá návrhy variant konstruktivního, nezaujatého řešení a nabízí je klientovi k posouzení. Postupy při řešení havarijních situací je nutno pravidelně nacvičovat, procvičovat a prověřovat. Problém bez řešení může snad zajímat odborníka, ale běžného čtenáře by bezpochyby popudil. Tolstoj ji uznává a řeší život člověka vůbec a řeší poměr obou přátelstvím, bratrstvím. Pokrokové hnutí chce veškeré otázky řešit s tohoto stanoviska a usilovat o jejich uskutečnění. Trval na tom, že jim před snídaní bude demonstrovat řešení nějakého aritmetického příkladu. Rozumové schopnosti nám umožňují se učit, zapamatovat si, logicky myslet a řešit problémy. Řešení této záhady, dobývání nového názoru na život jest novým náboženstvím lidstva. Náhoda nám přinesla zvláštní a podivný problém a jsme odměněni již jeho rozluštěním. Problém smířiti pořádek a svobodu jest na školách těchto rozluštěn krásným způsobem. Snad Brněnská Dívčí Akademie v tomto vyšším smyslu chce pojímati a řešiti úkol svůj. Počkej, holka, ty oškrábeš kolečka, znaly jsme více takových, a nyní jsou na řešetě. Myslím, že všichni souhlasíte, že je to za daných okolností jediné rozumné řešení. Znovu všecky statistické a národohospodářské časopisy protřásaly kde jaké řešení. Případ byl pro mne prakticky vyřešen a jistá drobná příhoda mi jej pomohla uzavřít. Jsou zde příběhy mladých lidí i jejich konkrétní způsob řešení kritické situace. Tyto změny ukazují možné cesty řešení, a to řešení, která přinášejí klienti. Nalezení řešení ponechává na klientovi a poskytuje mu případné další informace. Nouzovým řešením je za bouřky počítač odpojit od napájení i od telefonní linky. Hledá kauzální vztahy, pozoruje, posuzuje, analyzuje a nachází řešení problému. To, co se stalo předešlou noc, zřejmě téměř zázračně vyřešilo jeho potíže. Proto ženskou otázku rozluští ta doba, která dá ženám jejich pravé ženství. Tyto plány řeší, jak postupovat v případě, že by k radiační havárii došlo. Ale i to by podle mne bylo řešitelné schválením revizního lékaře pojišťovny. Jaké je technologické řešení sítí není pro běžného uživatele důležité. Plán upravujte až tehdy, když vyřešíte ty úkoly, které opravu nepotřebují. Ani nevíte, co bych za to dal, kdybych věděl, jak řešíte všechny ty záhady. Nastala trapná situace, ale přímočarost bývá často nejlepším řešením.


Pro zajímavost: