Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vysoká sklenice na pivo (0,5l) bez ucha, vícepatrový úzký dům Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vysoká sklenice na pivo (0,5l) bez ucha, vícepatrový úzký dům


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vysoká sklenice na pivo (0,5l) bez ucha, vícepatrový úzký dům ve větách.

Druzí tomu uvěřili a bez další rozprávky uchystali večeři, najedli se a šli spat. Konečně přece hodil peníze na stůl, nechal pivo stát a bez pozdravení odešel. Bylo šukání plný dům, práce plné ruce, a já chodila jako tělo bez duše. Uchýlili se do bezpečí obrovské řídící lodi skupiny Postižená oblast. Uchopiv ho, bez oddechnutí dále běžel, až v hustém zmizel lese. Poté jsem opustil ten dům hrůzy a beznaděje. Pro své děti postavíme dům bezpečný. Bezmocně se uchichtl. Současně však prokázala vysokou bezpečnost havarijních systémů jaderných elektráren budovaných ve vyspělých státech světa. Krásné oči, krásně zarámované, bílá a nachová pleť bez líčidel, postava vysoká, statná. Táž vysoká lesklá lebka, vroubená týmž věnečkem zrzavých vlasů, týž bezkrevný obličej. Na jadernou a radiační bezpečnost jaderných elektráren je kladen vysoký důraz i celosvětově. Viděli jsme, že mu otevřela vysoká stařena, radostí celá bez sebe, jakmile jej spatřila. Nakolik jsou ohroženi, můžeme soudit podle úzkostlivých bezpečnostních opatření. Přítel ale někdy bývá úzkostný a chce dodržovat bezpečnější sex i mezi námi. Přítomnost ejakulátu riziko ještě zvýší, ale i bez něho je dost vysoké. Byla to komnata vysoká, vroubená a celá vyplněná bezčetnými lahvemi. Lidský důmysl překročil tyto úzké meze. Vysoký červený dům s bílými římsami. Nápadně vysoké procento je bez vyznání. Vše slilo se v beztvarou látku úzkosti. Připadal mi vysoký jako dům. Největší hádankou zůstávají obyčejné bezvýrazné zločiny, právě tak jako je nejtěžší identifikovat všední tvář. Zajištění těchto bezpečnostních požadavků je soustavně a náročně kontrolováno orgány státního odborného dozoru. Jejich ideálem byla beztřídní společnost, kreativita, upřímnost, spontaneita, prostota, idividualita, svoboda a láska. Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Posléze mají se podávati též základy astronomického zeměpisu na základě bezprostředního pozorování a názoru. Na základě vyhodnocení nabídek označí hodnotící komise vybraného uchazeče, který podal nejvhodnější nabídku. Ve skutečném životě dokonalá bezpečnost neexistuje, vysvětlil náměstek ministryně zahraničí, Thomas Pickering. Tato skutečnost se může bez nebezpečí stát předmětem dramatického napětí, protože je naprosto bezvýznamná.


Pro zajímavost:

(na koc) laškovat synonyma,
sídlo, dům synonyma,
až na, kromě, vyjma synonyma,
pivo dvanáctka synonyma,
stavba, dům synonyma,
přirazit na raku synonyma,
na souši, na břehu synonyma,