Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vystát, strpět, vydržet, odolat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vystát, strpět, vydržet, odolat

vyjít, vydržet, vycházet synonyma, odolat synonyma, odolnost synonyma, vystát, snést synonyma, odolávat, neuposlechnout synonyma, vystát synonyma, odolávat synonyma, vydržet synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vystát, strpět, vydržet, odolat ve větách.

Umisťování, projektování, výstavbě a bezpečnému provozu jaderných elektráren v ČR je věnována velká pozornost. Kolik dní trvala již válka a královo vojsko slablo, nemohouc odolati velké síle nepřátelů. Uvědomil si brzy, že i železná konstituce jeho nemohla by odolati neustálému napínání sil. Výstavné sídlo a krásný park potvrzovaly, co nám sir James vyprávěl o baronově bohatství. Verrall úspěšně odolával veškerým pozváním paní Lackersteenové na oběd či na večeři. Český student vystál tu duševní robotu jako jeho selský předek robotu na půdě pozemské. Podkladem by mělo být skutečné ublížení na zdraví spíše než pouhé vystavení riziku. Zpočátku ten hantec ve Vás bude drhnout, ale pokud vydržíte, jediné oko nezůstane suchý. Měl zavraždit svého nejlepšího přítele, anebo vystavit sebe i mne pomstě svých druhů. Byli jsme chudi jako pár mladých vlaštovek, které vystavěly si hnízdo pod cizím krovem. Ještě smutnější než předešlý den chodil po hradě a žádný s ním vydržet nemohl. Rád by byl ani koňovi oddechu nepřál, kdyby to bylo mohlo nezamilované zvíře vydržet. Neudivila je ani výstava podivných přístrojů, umístěných po obvodu kruhové stěny. Lower Burke Street tvoří řada výstavných domů na pomezi Notting Hillu a Kensingtonu. Sebral tedy král zlato, kde mohl, a dal vystavět Soběslavu zámek se zlatou střechou. Hned jsem z toho usoudil, že Straker vedl dvojí život a vydržoval druhou domácnost. Obraz paní Milinské jsem dohotovil a poslal do umělecké výstavy i naše podobizny. Vaše úsilí vyzní naplano, nemluvíc o tom, že se vystavujete jistému nebezpečí. Ale jen vydržím li čekati! Což, abych šla doktorovi naproti stromořadím? Ne, ne. Dotazník zjišťuje psychickou odolnost a strukturu psychické variability osobnosti. Dala si tedy vystavět malé obydlí nedaleko břehu, kde manžela očekávat chtěla. Hned druhý den dal Nesyta starou chalupu rozházet a vystavěl nový pěkný zámek. Paradoxně tyto ulehčení života nevedou k posílení odolnosti ale k labilitě. Kdyby se ho zmocnili, vystavili by se tím značnému riziku, a nic by nezískali. Dokud mně peníze vystačí, budu platit já, až dojdou, přijde řada na tebe. Kingál málem spolkl záklopku a vystartoval Co to na mě jedeš za serpentýny. Stovka slunečních kolektorů vystačí čtyři hodiny napájet hlavní budovy. Čím déle trvá vystavení riziku, tím vyšší je pravděpodobnost nákazy. Vždyť to se nedá vydržet, muset v tomhle žáru každý den chodit pěšky. Déle jsem to nemohl vydržet, poněvadž už nemám takové nervy jako kdysi.


Pro zajímavost:

trvat, zůstat, vydržet synonyma,
vydržet, setrvat synonyma,