Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vystřídat, odčinit, odškodnit, napravit, vytlačit, kompenzovat, vynahradit, vyměnit, vykompenzovat, substituovat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vystřídat, odčinit, odškodnit, napravit, vytlačit, kompenzovat, vynahradit, vyměnit, vykompenzovat, substituovat

vytlačit synonyma, vykompenzovat synonyma, napravit synonyma, napravit, nahradit synonyma, přeměnit, změnit, vyměnit synonyma, vynahradit, nahradit synonyma, napravit se synonyma, vytlačit německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vystřídat, odčinit, odškodnit, napravit, vytlačit, kompenzovat, vynahradit, vyměnit, vykompenzovat, substituovat ve větách.

Ze škvír po stranách raket vyjely zadní kýlovky a křidýlka, vytlačené automatizovanými servomotory. Starověká výchova vůbec měla dva základní nedostatky, které teprve v době nové se napravují. Výměna plynů se uskutečňuje na velmi rozsáhlé ploše drobných komůrek, plicních sklípků. Právě obcházel mlynář kolem, by napravil, kde co schází, když k němu Kráska přistoupila. Vystřídali už několik jazyků dávno vyhynulých na Merkuru, když živému nebylo rozuměno. Ale díky mé šeková knížce a nedocenitelnému Altamontovi dnešní večer vše napraví. Políněle jsme spolu vyměnili pár slov a potom se na palubě jachty rozhostilo ticho. Nápravné cíle mají klientovi pomoci překonat nebo napravit nežádoucí okolnosti. Zkrátka a dobře, obrátil jsem list a všemožně se snažil napravit svoji minulost. Když jste mu pomáhala ve zlém, pomozte nám nyní a napravte tak jednání svoje. Když nemohla udatenstvím, chtěla mu aspoň péčí syna aneb zetě vynahradit. Mezery nalevo a napravo od odstavce se nastavují v polích v sekci Odsazeníí. Flory si sedl do stejné lavice jako ti dva, napravo přes uličku od Elizabeth. Veselé bublání z jeho hlasu načisto zmizelo a vystřídal ho věcný tón. Rozdal všecko a táhl k synovi, kde skvostný výměnek přichystaný měl. Už jsem žádal, aby mi je vyměnili, ale nikdo mě prostě neposlouchá. Nově otvírané postupně vytlačují ze seznamu ty dříve otevřené. Došlo k velkému omylu a nějakou dobu potrvá, než se vše napraví. Však jsem se po Tobě natoužila dosti, tedy musím si to vynahraditi. Tatínek jim všem zvýšil platy, aby je za ty mrzutosti odškodnil. Netrvalo to dlouho a byly jsme v plném proudu výměny myšlenkové. Mandy měla dorazit pozdějc, okolo čtvrtý, a vystřídat T Birda. Při každé výměně kondomu nezapomeň nanést také lubrikant. Byla to sestra, která mu vyměňovala obvaz přes oči a čelo. Toto právo lze uplatnit nejpozději při výměně vodoměru. Hnětanka se kulila napravo, a v tu stranu Lenka zamířila. Vystřídal ho jeho přítel, viceprezident William Tolbert. Podíval jsem se na zřetelně vytlačené kroužky bláta. Zkažený žaludek lze potom bez lékaře napraviti postem. Ty stěžně jsem musel alespoň padesátkrát vyměňovat.


Pro zajímavost:

vyměnit, vyměňovat německy,
smířit se, napravit to anglicky,
vytlačit konkurenci německy,
napravit se, polepšit se anglicky,