Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vznik, zrod, původ, zahájení Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vznik, zrod, původ, zahájení

vznik, původ synonyma, vznik, počátek synonyma, původ, důvod synonyma, původ synonyma, zastírat původ peněz německy, původ anglicky, původ německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vznik, zrod, původ, zahájení ve větách.

Salesiáni stáli u zrodu a výrazně podpo řili vznik teologické fakulty Jihočeské univerzity. Blahovůle dává vzniknouti těm nesčíslným darům, jimiž člověk bohatý chtěl mírniti smutný osud nešťastných. Protržení tělesa vodní nádrže nebo nenadálá přívalová vlna vzniklá vlivem intenzivních a trvalých dešťů. Příručky pro ochranu obyvatel při vzniku radiační havárie vydávané jadernými elektrárnami Dukovany a Temelín. Rozložité kamenné domy místních obyvatel Bhótiů, kteří jsou tibetského původu a nepálských Četrijů. Vznikající teplo je odváděno chladicí vodou, která proudí kolem palivových proutků do parogenerátorů. Vést žáky k citlivému vnímání životního prostředí, a to nejen při vzniku mimořádných událostí. Vzniklé požáry v polárních krajích byly potlačeny, a naši útočníci pokračovali nepřetržitě. Rozlišením pohlaví vznikla první lemura, polobytost, jejímž prvním vývojem jest poznání směru. Na vznik radiační havárie jsou lidé v zóně havarijního plánování upozorněni zněním sirén. Na vznik radiační havárie by občané v zóně havarijního plánování byli upozorněni sirénami. Nastal čas hledání, jak by měla vypadat salesiánská činnost v nově vznikající společnosti. Vyrozuměl jsem, že je španělského původu a že zastává jakousi funkci na jejich vyslanectví. Vznikla možná na základě filantropické touhy poskytnout těm zločincům nějaké zaměstnání. Dvě scvrklé, ochmýřené hlavy vypadaly tak starobyle, že by snad mohly pamatovat zrod galaxií. Vznik radiační havárie v jaderné elektrárně Dukovany nebo Temelín je velmi nepravděpodobný. Nevhodný životní styl však může uspíšit vznik diabetu a komplikovat průběh onemocnění. Původní pes legendy byl zajisté též zjevem přirozeným, kdyžtě člověku rozdrásal hrdlo. Byl tak svraštělý, seschlý a zvetšelý, že se těžko dala uhádnout jeho původní podoba. Spojením muže a ženy vzniká člověk, úplný organismus, schopný evoluce, Bůh mikrokosmu. Na několika místech došlo k sesuvům půdy a ke vzniku trhlin v přípovrchových vrstvách. Je významno, že obě jediná česká lycea dívčí vznikla v městech s německou správou. Opakovala jsem si všecky hovory s pocitem té vznikající úzkosti přibližující se noci. Malé škody vznikly na masivních, svařovaných, železobetonových a ocelových objektech. Vzniká stereotyp hodných venkovanů, jeho porušení je chápáno jako nástup naturalismu. Původně psáno jako parodie na rytířské romány, vyznívá však kladně pro ideály dQ. Stručný výklad o vzniku a o stavbě dramatického děje a charakteristika hlavních osob. Proto je důležité znát možná nebezpečí a chování při vzniku těchto událostí. Odtud vznikl jeho nadčlověk, avšak pouze muž, protože ženy neznal a jí nerozuměl. Proto je vznik radiační havárie v jaderné elektrárně v ČR velmi nepravděpodobný.


Pro zajímavost: