Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vzorek, typ, obraz, model, prototyp, paradigma, ideál, předloha, příklad Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vzorek, typ, obraz, model, prototyp, paradigma, ideál, předloha, příklad

ukázka, typ, vzor, paradigma synonyma, prototyp synonyma, model, manekýnka synonyma, přikládat synonyma, obraz synonyma, obraz, forma synonyma, paradigma synonyma, obraz, nátěr synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vzorek, typ, obraz, model, prototyp, paradigma, ideál, předloha, příklad ve větách.

Příklady ikon nejčastějších typů formátů dokumentů vidíte na následujícím obrázku Obr. PŘÍKLAD ROZVINUTÉ ROLETOVÉ NABÍDKY ADRESNÍHO ŘÁDKU Na následujících obrázcích Obr. Příklad více spuštěných programů v překrývajících se oknech je na obrázku Obr. PŘIKLAD PŘIPRAVENÉ ZÁKLADNÍ TABULKY Na následujícím obrázku Obr. Dalším typem obrázku, který můžeme využít, je klipart. OBRÁZEK PŘÍKLAD ČASOPISU NA INTERNETU EKONOM Časopisy. PŘÍKLADY VZHLEDU INFORMAČNÍCH OKEN Na obrázku Obr. Tohle byl typický příklad Aleksanderovy diplomacie. PŘÍKLADY NEJČASTĚJŠÍCH TYP IKON FORMÁT SOUBOR. Následující příklady vymezení kariéry vycházejí zejména z přístupů psychologických a řízení lidských zdrojů. Jejich ideálem byla beztřídní společnost, kreativita, upřímnost, spontaneita, prostota, idividualita, svoboda a láska. PŘÍKLAD SČÍTÁNÍ ŘÁDKU ČÍSEL V předcházejícím případě byla při sčítání použita vestavěná funkce. Na následujících obrázcích si můžete porovnat, jak vypadlo historicky první polohovací zařízení myš OBR. Pro často psané typy dokumentů disponuje různými šablonami dopisy, faxy, zprávy, brožury, příručky atd. Někdy je žloutenka typu A doprovázena svěděním, zejména při intenzivním žlutavém zabarvení pokožky. Jsou to očíslované obrázky, a představují dobrodružnou výpravu rytířů, spoluhráčů za štěstím. Odlišují se geografickým výskytem, patogenitou, klinickým obrazem a epidemiologickými charakteristikami. Na obrázku rozbalené nabídky Příslušenství vidíte, že jsou zde ještě další skupinové nabídky. Pro zmapování pracovního trhu můžeme využít informačních webů či modelových kariérových drah. Jednu z nejužívanějších metod v zahraničí představuje již zmíněný Myers Briggs Type Indicator. Pro lepší zapamatování jsou vhodná schémata, kresby, obrázky, grafy, tabulky a názorná schémata. Pokud píšete hlavní text dokumentu patkovým písmem, pak jako druhý typ použijte písmo bezpatkové. Příkladem možno uvésti hned událost epochální v dějinách lidstva a v dějinách tvorstva vůbec. Ideál německého filosofa Nietzsche a uskutečnění ideálu manželstvím dvou anglických básníků. Po označení obrázku je možné také použít pravé tlačítko myši a místní kontextovou nabídku. Na stěnách je plno zasklených obrázků, starých českých zámků a hradů, dějepisných výjevů. Význam kódu nebezpečnosti Kemlerova kódu včetně některých příkladů je vysvětlen v příloze. Trval na tom, že jim před snídaní bude demonstrovat řešení nějakého aritmetického příkladu. Zároveň je pro tyto kategorie důležité, které činnosti jednotlivé osobnostní typy odmítají. Tímto způsobem také, když opět chcete začít pracovat, aktivní spořič obrazovky ukončujete.


Pro zajímavost:

vzít vzorek synonyma,
typ, druh synonyma,
záměr, účel, ideál, úmysl synonyma,
házet, přikládat synonyma,
typ, charakter synonyma,
předloha synonyma,
připisovat, přikládat synonyma,