Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz vzplanutí, exploze, vypuknutí, bouře, detonace, záchvat, erupce, salva Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu vzplanutí, exploze, vypuknutí, bouře, detonace, záchvat, erupce, salva

výbuch, vypuknutí, záchvat synonyma, záchvat synonyma, bouře synonyma, vypuknutí synonyma, výbuch, vzplanutí, nával synonyma, detonace synonyma, bouře, výbuch synonyma, Salvador zeměpis,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu vzplanutí, exploze, vypuknutí, bouře, detonace, záchvat, erupce, salva ve větách.

Krticemi trpívají děti takových rodičů, kteří byvše zachváceni příjicí, byli léčeni rtuťovými léky. Maminčiny mozolnaté, věrné, teplé, Janovy táhlé, jemné, odplouvající jako oblak v záchvěvu světel. Již první hlídky, skupiny drobných meteorů padaly na Zemi, jako první krůpěje přicházející bouře. Neboť obrovská skladiště střeliva buď byla zachvácena plameny, anebo je zasáhly pumy útočníků. Několik let už trpí záchvaty katalepsie, v kterémžto oboru je doktor Trevelyan věhlasnou kapacitou. Marta se bystře dívala, prozírala do hlubin, zachycovala barvu hlasů i pohledů, záchvěvy, pomlčky. Pak se ozval téměř neslyšný šepot, náhlý kosmický záchvěv zvuku pronikajícího atmosférou. Vichr plápolal bílým rouchem jejím, a strašnou přísahu zanášela bouře daleko se rtů jejích. Touto explozí došlo k roztržení betonového bloku reaktoru a odhození jeho tisícitunového víka. Při bouřce může dojít k poškození počítače a hlavně modemu připojeného k telefonní lince. Dokonce i prokletí Kakrafúňanů, jejich telepatické schopnosti, načas pod vlivem exploze zmizelo. Bouře umlkla, oblaky černé se rozpustily v déšť a husté krůpěje bičovaly rozčeřené vlny. Kdybych měl otce spatřit při jednom z těch strašných záchvatů, určitě bych to nepřežil. Podle teploty vzplanutí řadíme látky do tříd nebezpečnosti, které se označují čísly I. Vy jste ten pravý pták bouřlivák, jehož přítomnost neklamně ohlašuje zločin, Watsone. Spatřiv kata však tiše sedícího, přistoupil k vysokým oknům a hleděl v bouřlivou noc. Když k něčemu takovému dojde, celá anglická populace na Východě se mimoděk zachvěje. ZÁKLADNÍ INFORMACE Do pojmu prudké a bouřlivé počasí zahrnujeme hurikány a tornáda. Příčinou exploze však nemusí být jenom tvorba směsí výbušných látek se vzduchem. Člověku je neustále ukazována jeho nicotnost a člověk se bouří, zobrazuje absurditu. Jízda na erupcích je jedním z nejexotičtějších a nejzábavnějších sportů vůbec. Touha po pití zachvátila ho opět, i nařídil mně, abych zastavil před prodejnou gina. Nahoře to tlí zcela šosácky, a dole pořád ještě štěká a bouří nějaká bestie. Nouzovým řešením je za bouřky počítač odpojit od napájení i od telefonní linky. Celkem tedy sedm větších či menších světů zřítilo se do lůna bouřlivé Země. Po bradě mu kapala krev, jak si v záchvatu nesnesitelné bolesti prokousl dolní ret. Pádil přes močál ve svém záchvatu šílenství, spadl zde dolů a zlomil si vaz. Byl ještě jako omámen a každou chvíli jím projel křečovitý záchvěv bolesti. Zachvátila mne z toho pohledu hrůza, pane Holmesi, šílená, nezvladatelná hrůza. Inspektor MacDonald se usmál a oční víčka se mu zachvěla, když pohlédl na mě.


Pro zajímavost: