Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zachraňovat, vykoupit, spasit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zachraňovat, vykoupit, spasit

spása, vykoupení synonyma, spása, záchranná akce synonyma, spása, spasení synonyma, vykoupit synonyma, Spasitel synonyma, spásat synonyma, pást, spást anglicky, der Spass německy,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zachraňovat, vykoupit, spasit ve větách.

Horlivě zastával aspoň svůj náhled, že národu českému spása jedině ze Slovenska přijití může. Kdo spatří rudou krev Spasitelovu, šarlatově planoucí v křišťálu, stane se nesmrtelným. Vítězové, Labanci, zachraňovali v posledních dnech roztroušené zbytky poraženého lidu. Přetížená letadla, hledající spásy nad Zemí, mizela v bludišti proudů a chvění. Ať jsem však čímkoli, je duši líp, vykoupe se zpovědí jako ve svěcené vodě. Těžce jsem zhřešil, ale dávno jsem to už vykoupil svým mučednickým životem. Ráno bylo vykoupáno, osušeno a dostalo první snídaní, po které znova usnulo. Vděčnost plnila mu nitro vůči nebešťanům, apoštolům, spasitelům lidstva. Povznesení rodiny bylo vykoupeno tím, že zástup žen byl prostitucí snížen. Leč ani spásonosná Austrálie nebyla ušetřena těchto hrůz a škod docela. Tito zde zdáli se mu částí božstva, které je sem posílá s vykoupením. Když přijel k nejbližšímu rybníku, slezl dolů a koně v něm vykoupal. Ráno paní děti vykoupala, ustrojila a ošetřovala jako předešlý den. Přišel se vykoupat a také se svlékl, jak ukazovaly stopy bosých nohou. Nejdříve se vykoupej v této studánce a potom udělej, co ti povím. Během následujících desetidnů byla Guenhwyvar Drizztovou spásou. Chtěl se před nastávajícími událostmi vykoupat a převléknout. Já v stáří našla cestu k Bohu pravou a spasnou v poušti běd. Ona ti poručí, abys prve sám se vykoupal učiň to bez bázně. Jaká vůně, řekl, mírová vůně! Chléb pro spásu země. Vyžádá si proto sto liber a doufá, že se jimi vykoupí. Za deset minut vykoupaný a převlečený v jídelně. Když některou vykoupíš, bude za tebe orodovat. Běž se osprchovat, Richarde, nebo se vykoupej. Já si budu také muset své doklady vykoupit. Duše její byla juž nahoře u Spasitele. Děvčata se vykoupaly a šly se strojit. Bylo to však vykoupeno velice tvrdě. Spásá nízko rostoucí rostliny. Je to zřízení Armády spásy.


Pro zajímavost: