Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zamluvit, zabezpečit, zaručit, obstarat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zamluvit, zabezpečit, zaručit, obstarat

opatřit, obstarat synonyma, zajistit, zaručit synonyma, zamluvit synonyma, obstarávání synonyma, zabezpečit se synonyma, zaručit se, zastavit synonyma, zajistit, zabezpečit synonyma, obstarat si synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zamluvit, zabezpečit, zaručit, obstarat ve větách.

Například u zemětřesení je hlavní ochranou zabezpečení stavebních konstrukcí a jejich zařízení proti pohybu. Arkturské meganáklaďáky tehdy obstarávaly dopravu většiny zboží mezi centrem a okrajovými oblastmi Galaxie. Není li národ zabezpečen, vyžaduje jeho záchrana u členů uvědomělých mnohé, co odporuje sobectví. Obstarával také rozličné trety pro paní a vyřizoval taková objednání s ochotností a správností. Muž jest povinen a oprávněn manželku svou zastupovati u soudu a záležitosti její obstarávati. Aktivizují se povodňové orgány, uvádí se do pohotovosti prostředky na zabezpečovací práce. Při použití vlastních vozidel je třeba dodržovat pokyny orgánů zabezpečujících evakuaci. Ostatně nebylo ve většině případů třeba osobně obstarávati svých záležitostí. Jiná domácí práce jest obstarávati denní nákup pro kuchyni a přípravu pokrmů. Rozjeli jsme se s ním k Herefordskému rytíři, kde jsme už měli zamluvený pokoj. Služebné u nás nikdy dlouho nevydržely a musely jsme obstarávat celou domácnost. Zabezpečení ochrany obyvatelstva při hrozbě nebo vzniku mimořádné události F. Nežil jsem však osaměle, měl jsem dceru, která mně obstarávala moje potřeby. Veškeré styky obstarává pouze Hendersonův komorník, který obsluhuje u stolu. Jednu věc však zaručeně nechtěl honit se za chlapem, který vládne vesmíru. Postexpoziční profylaxe samozřejmě nemůže zaručit, že k nákaze nedošlo. Provádí se zabezpečovací a podle potřeby záchranné práce nebo evakuace. Zajisté, ačkoliv nemohu se zaručili, že chovám všechna fakta v paměti. Já ho obsluhovala a Michal obstarával mu koně a vzal mu vše pod ochranu. Zamluvila nám malý salónek a na stole jsme již měli připravený oběd. Milému Staňkovi děkuju za rychlé obstarání toho, co jsem byl žádal. Ty napíšeš, co si povídají, a vůbec obstaráš všecko podřadné. To neznamená, že si ho občas nemůžete někde koupit, či obstarat. Zdá se ale ty jsi povídala, že je obstarožný, vždyť je mladý. Finanční záležitosti lady Frances obstarává Silvestrova banka. Náš stát zaručuje svobodu svědomí a náboženského učení. Obstaral jsem jí tu místo, když jsem se ujal tohoto případu. Řekni mi vše upřimně, abych se Ti mohla o něco obstarat. Doufám ale, že ti co nevidět obstarám vhodnější. Když se za ně zaručím, musí vám to stačit.


Pro zajímavost:

zamluvit, objednat anglicky,
zamluvit si německy,
obstarat německy,