Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zastrašovat, trápit, trýznit, obtěžovat, mučit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zastrašovat, trápit, trýznit, obtěžovat, mučit

týrat, trápit, trýznit synonyma, drásavý, mučivý synonyma, trýznit synonyma, mučivý, trýznivý synonyma, trápit se synonyma, mučivý synonyma, trápit synonyma, trápit se, rozčilovat se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zastrašovat, trápit, trýznit, obtěžovat, mučit ve větách.

Kdybyste se obtěžoval mě navštívit, mohl bych Vám sdělit jisté podrobnosti jejího strastiplného příběhu. Směl bych vás obtěžovat, abyste otevřel okno, neboť chloroformové výpary otupují chuťové vnímání. Nacházeli pozorného sluchu, ale často zkazili i posměch a pronásledování, ba i mučednickou smrt. Tu přišli všelijací lidé, kteří se u krále hlásili a princeznu obtěžovali, ale neuzdravili. Nemohl se připravit o ten trýznivý pohled, jak Elizabeth s Verrallem vyrážejí na vyjížďku. Ovšem bolest krásy nepřidá láska děvče trápí, sklopí hned hlavinku jako zvadlý kvítek. Nikdy ho ale nepřestala trápit ta strašlivá spousta věcí, o kterých nemají ani tušení. Jak ho to čtyřdenní tancování a ještě větší vnitřní trápení změnilo, viděla jsi. Pak náhle, aby se trapas dovršil, muž s chraptivým smíchem předvedl znovu své číslo. Takové pátrání by nikomu neposloužilo a nás by uvedlo do trapné a obtížné situace. Johnson, který si potrpěl na reklamu, přikázal průběh mučení podrobně nafilmovat. Pojďte dál a promiňte, že jsem vás obtěžoval svými bezpečnostními opatřeními. Co Madlu také velice trápilo, bylo to, že se o bratru nemohla ničehož dověděti. Takto mne trýznili a jíst mi dávali tak málo, že jsem trpěla svíravým hladem. Těžce jsem zhřešil, ale dávno jsem to už vykoupil svým mučednickým životem. Rád věřím, že jste kvůli téhle záležitosti zažila už dost obtěžování. Svíjela se jakoby v trýznivých bolestech a paže i nohy měla stažené křečí. Večer bychom měli dorazit do Muču, kde se rozhodne o dalším osudu naší cesty. Po mých trapně neurčitých odpovědích si sám radostně a správně odpovídal. Vy si to nemůžete ani pomyslit, jak mne ten člověk dotěravý trápí a zlobí. Kolem se pohybují Johnsonovi lidé fascinovaní pohledem na mučeného diktátora. Nohy ho bolely, hlad i žízeň jej trápily, a stopy lidské nebylo k spatření. Dítky probudily Elišku ze mdlob, a tu teprv nastalo její největší trápení. Nejkrutější psychické mučení, jaké si může myslící bytost představit. Nastala trapná situace, ale přímočarost bývá často nejlepším řešením. Smějte se, ale já vás uhodla! Není však dobré na světě se takto mučiti. Ze všech světových stran nám hrozilo jen mučení, vraždění a zvěrstva. Již ho ale zase obtěžovati musím cedulička mu poví, co bych rád věděl. Moc mě trápí skutečnost, že jsem se mohla před týdnem nakazit virem HIV. Co dělat? Vida, že by tu nic neprospělo, zůstal, ale trápil se a chřadl.


Pro zajímavost:

otravovat, trápit synonyma,
obtěžovat synonyma,
bodat, trápit, hlodat synonyma,
obtěžovat se, dát si práci anglicky,
Nebudu se obtěžovat. anglicky,