Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zatažená obloha, zápach, dlouhé vlasy Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zatažená obloha, zápach, dlouhé vlasy

dlouhé vlasy synonyma, vlasatec synonyma, držitel, vlastník synonyma, vlast, rodná země synonyma, vůně, zápach, smrad synonyma, vlastnit synonyma, vlast synonyma, vlas, štětina synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zatažená obloha, zápach, dlouhé vlasy ve větách.

Opravdu je snadnější čelit opuštěnosti, zneuctění a zatracení vlastní duše než takovému dlouhotrvajícímu hladu. Co zvláštního půvabu tváři děvčete dodává, je hnědé, dlouhoobrvené oko, neobyčejné při zlatých vlasech. Právě si Mariška zlatým hřebenem dlouhé kaštanové vlasy rozčesávala, když k ní vstoupila. Za brankou pádili měsíčním světlem dva Barmánci, až za nimi dlouhé vlasy vlály. Upnutý džíny, velká stará kožená bunda, dlouhý kudrnatý šedý vlasy. Dlouhé, tenké větve visely jí od hlavy dolů jako pletence vlasů. Dlouhé neupravené vlasy, přerostlé nehty, muži s plnovousy. Vlhké hnědé vlasy, dlouhé a husté, měl prošedivělé. Nikdy jsem neviděla muže s tak dlouhými vlasy. Dlouhé černé vlasy za uši měl sčesané. Na ramena jí spadly tmavé dlouhé vlasy. Programy jsou zaměřené na posilování sociálních kompetencí, znovuzískání pocitu sebedůvěry, vlastní hodnoty a sebeuplatnění. Přispívá k tomu četba dobrých časopisů, povzbudivé slovo pokročilejších přátel, i hlavně vlastní přemýšlení. Na základe prání návstevníku je analyzátor schopný hledat vlastnosti dinosauru, kterého chce návstevník pozorovat. Američtí Liberijci se uzavírají i ve vlastním náboženském světě, který je místním Afričanům nepřístupný. Byla bílé, perleťové pleti s nádechem ruměnným a černých, lesklých vlasů co nejjednodušeji upravených. Ušlechtilá její horlivosť a jemný ton povzbuzovaly účinně mysl všech tehdejších upřímných vlastenců. UKÁZKA R ZNÝCH VLASTNOSTÍ PÍSMA Bezpatkové proporcionální písmo Arial Ukázka různých vlastností písma. Pomoc v oblasti vytváření vlastní osobnosti je charakteristickou odpovědí církve na proces individualizace. PŘEPÍNAČE Často se můžete setkat s kombinací více ovládacích prvků pro nastavení určité vlastnosti. Začínám přejímat vlastnost, již jste si první osvojil vy, Watsone, totiž vyprávět příběh pozpátku. Podivné události, stejně jako nehlučný pohyb plavidla plujícího noční oblohou, ho hluboce znepokojily. Když vešli do stavení, cítili všude zápach černobýlu, jímž ženské stavení vykadily proti strygám. Naše vlastní díla je třeba vždy znovu prověřovat, zda jsou přizpůsobena potřebám chudé mládeže. My pracujeme jako obvykle bez oficiálního pověření a budeme tedy postupovat podle vlastního uvážení. Prohlídka systému Windows XP spustí prohlídku systému Windows, která ukazuje nové vlastnosti systému. Určitě je lepší respektovat vlastní instinkt, odložit zvědavost a nechat návštěvu raději na jindy. Vogon překvapeně zvedl obočí, čímž si poněkud zastínil nos, takže to vlastně nevypadalo nejhůř. Ač Vlasáček pozornost její všelijak přetrhoval, přece našla badavost její otce slídícího po ní. Jsou to hluboce procítěné reflexe lásky k vlasti, jimiž spisovatelka zároveň ulevovala svému stesku.


Pro zajímavost:

ráj, nebesa, obloha synonyma,
ozdoba ve vlasech, diadém synonyma,
vlastně, de facto synonyma,
náš, vlastní synonyma,
zápach, smrad synonyma,
vlastnost synonyma,
ozdoba ve vlasech synonyma,