Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zdeptat, zlomit, zničit, zkrušit Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zdeptat, zlomit, zničit, zkrušit

zruinovat, zničit synonyma, zlomit synonyma, zlomit se synonyma, zničit, zvrátit synonyma, zničit, ponořit synonyma, ničit, zpustošit, zničit synonyma, zdeptat synonyma, zničit, vyvést z konceptu synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zdeptat, zlomit, zničit, zkrušit ve větách.

Člověka můžeš zabít, zničit jeho tělo a zlomit ducha. Velké bolesti člověk dobrý, nábožný snadněji snáší nežli to vosí píchám všedních zlomyslných trampot. Právě ten poslední večer měl býti svědkem našich slibův, ale nepříznivá náhoda zničila všechno. Ten se podařilo zachránit ze zničeného tibetského kláštera v Murti na druhé straně hranic. Vzbouřenci jsou vyvražděni nebo uvězněni, jejich vesnice zničeny, jejich sklizeň spálena. Rodí se na svět s mnohými vadami, které se kulturou, vychováním nedají zdolati, zničiti. Urputnou snahou zničit Zemi se vším, co na ní bylo, poněkud překračoval svou kompetenci. Windibank seděl shrben na židli, s hlavou sklopenou na hrudi jako dočista zlomený člověk. Manžel manžela nesmí zlomyslně opustiti, a pakli tak učinil, jest to důvodem k rozvodu. Rozšíříme o něm pomluvy, připravíme ho o dobré jméno a jednou provždy ho zničíme. Nemoh uvěřit, že tomuhle pitomýma rockovýma fanouškovi dovolil zničit mu jeho pořad. Byla by to věru vážná věc, ocitnouti se v moci starého, zlomyslného toho svárlivce. Odsuzuji však co nejrozhodněji nedávné pokusy zmocnit se těchto listin a zničit je. Vcelku na mě dělal dojem ctihodného lodního mistra, zlomeného stářím a chudobou. Dům nebyl dokončen, tak zůstane nedokončený, je zničený, tak zůstane zničený. Pádil přes močál ve svém záchvatu šílenství, spadl zde dolů a zlomil si vaz. Uklonil se s výrazem naprosto zničeného člověka a beze slova proklouzl kolem mne. Moc závažná obvinění, která mě mají očernit a zničit mou úřední kariéru. Než tady skončíme, stačíme v podstatě zničit celou barmskou národní kulturu. Požádala mne, abych její dopis zničila, a já ho spálila na roštu v pracovně. Ten chlapík by nás všechny zničil, kdybychom ho v údolí nějaký čas trpěli. Po tolika letech byla konečně jejich moc zlomena a celá organizace rozprášena. Uskočil jsem na chodník a v posledním zlomku vteřiny jsem si zachránil život. Jeho literatura byla ohněm zničena, jeho nadějní synové a dcery byly vyhnáni. Jako zlomový proces se začíná rozvíjet v bodě, který nazýváme hypocentrum. Velký mozek a obrovská organizace se spolčily ke zničení jediného člověka. Zpustoší určité území, zničí obydlí, majetek, komunikace, zdroje obživy. Orientálce v úřední funkci dokáže zničiti ten nejmenší stín podezření. Bouřky mohou zničit stromy a budovy a vyřadit elektrické a telefonní linky. Ostrá sekera zničila jedním rázem život zelené vrby a sličné Viktorky.


Pro zajímavost:

ničit, pustošit, zničit synonyma,
zničit synonyma,
rozdrtit, zničit synonyma,
ničit, zničit synonyma,
úplně zničit synonyma,
zdeptat, zdrtit synonyma,
zničit anglicky,