Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zintenzívnit se, zintenzívnit, vzrůst, stupňovat, stupňovat se, zesílit, zesílit se, zvětšit se, zvýšit, stoupnout Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zintenzívnit se, zintenzívnit, vzrůst, stupňovat, stupňovat se, zesílit, zesílit se, zvětšit se, zvýšit, stoupnout


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zintenzívnit se, zintenzívnit, vzrůst, stupňovat, stupňovat se, zesílit, zesílit se, zvětšit se, zvýšit, stoupnout ve větách.

Posílány signály světelné, jich vydatnost stupňována časem, jak jen dovolovaly současné technické prostředky. Četnost rizikového chování se zvyšovala se zvětšující se velikostí místa bydliště. Slyšel jsem kradmé pohyby a potom zavládlo opět ticho, jen zápach ještě zesílil. Pak ale šramot zesílil a náhle se od okna ozvalo ostré kovové škrábání. Vřava najednou tak zesílila, že nikoho nebylo slyšet, pokud nekřičel. Zesílené stavby se zřetelem k otřesům, dřevěné stavby. Nevolnost se stupňovala, a proto se obrátil k zátoce. Zbývá pět minut, jeho napětí se stupňovalo. Kempfanovy obrovité paže zesílily sevření. Zápěstí ve ti stupňovém úhlu, zlomené. Když promluvil, dojem ještě zesílil. Zvuky ranního ruchu za oknem zesílily. Byla to zesílená ozvěna mých kroků. Ocelové sevření ještě zesílilo. Dav se množil, chvat se stupňoval. Kate zavrčela a stupňovala dál. Záchvěvy zesílily a zrychlily. Kromě toho jsem i zesílil. Zesílenou láskou k lidem. Zesílil sevření ostří. Tempo se stupňovalo. Zesílil jsem stisk. Jeho hlas zesílil. Pravděpodobnost přímé srážky vzrůstala, čím více se blížili nezvaní hosté hranicím sluneční říše. Napríklad, Rozhledna, ktera poskytuje pohled na Tyrannosaura jak jí, bude atraktivitu nastavenou na Vzrusení. Kolik je diabetiků v ČR? Počet registrovaných diabetiků v České republice každoročně vzrůstá. Jozífek byl chlapec malého vzrůstu, bledotvárný, rusovlasý, dobrosrdečný, ale velice bojácný. Pojednou jsme uslyšeli stále vzrůstající hukot hlasů a dusavý krok mnoha pochodujících nohou. Po kritickém zvýšení hladiny řek povodňové orgány obcí a krajů zahájí záchranné práce. Se snadnější příležitostí k získaní předmětů přepychu, jeví se i zvýšená potřeba.


Pro zajímavost:

odlišovat se synonyma,
odmlčet se synonyma,
vyvíjet se synonyma,
drobit se synonyma,
cukrovat, cukrovat se synonyma,
úžit se synonyma,
udržovat se synonyma,