Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz živý, jasný, nápadný, zřetelný Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu živý, jasný, nápadný, zřetelný

zřetelný, jasný synonyma, výrazně, zřetelně synonyma, jednoznačný, jasný synonyma, nápadný synonyma, zřetelně synonyma, zřejmý, zřetelný synonyma, živý synonyma, mluvit zřetelně synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu živý, jasný, nápadný, zřetelný ve větách.

Jasná pleť, živé oko, souměrnost postavy, grácie pohybů, vše odpíralo posněženým skráním zajímavým kontrastem. Bylo mu jasné, že dospěl do nejnižšího bodu své životní dráhy. Ujišťuji Vás, že jsem neviděl nikdy v životě svém nic jasněji. To by Arthura totiž v životě nemohlo napadnout. Smála se jasně, byla živý úsměv. Úplně jasná a zřetelná. Jaderné elektrárny neprodukují popílek, oxid uhličitý, oxid siřičitý a obdobné látky znečišťující životní prostředí. Ve skutečném životě dokonalá bezpečnost neexistuje, vysvětlil náměstek ministryně zahraničí, Thomas Pickering. Když k nim Elizabeth dorazila, stačila ještě zachytit útržky nějakého dlouhatánského a spletitého životopisu. Takový únik látek nazýváme uvolnění látek do životního prostředí kontrolovaný únik, kontrolovaná výpust. Specifikace pracovního místa je však důležitá i při sestavování chronologického strukturovaného životopisu. Je zvláštní, jak konvenční žvanění o ničem proniká setrvačností téměř do všech životních situací. Klidný život, pobyt ve svěžím venkovském vzduchu, mírná práce, toť jsou prostředky léčící bezesnost. Barmský pobyt byl důležitým obdobím, nicméně někdy dává podnět až k určitým životopisným legendám. Encyclopaedia Galactica zaznamenává i euforizující účinky alkoholu na jisté formy života na bázi uhlíku. Plamínek života jejího zhasl, jako zhasíná pomalu dohořívající kahánek, v němž palivo vše stráveno. Těžký vzduch, oslnivá světla, uzavřený svět, nabitý životem, jeho nervy a krví, jeho živočišností. Ať se Verrall v životě choval sebehulvátštěji, z nějakého neznámého důvodu nikdy vážněji nenarazil. Slunce prosvítající listím se třpytilo na hebkých slupkách plodů nápadně připomínajících hrušky. Modlitba se pro účastníky stane náboženským zážitkem, pokud nějak odpovídá jejich životní situaci. Taková jsou hlavní fakta tohoto případu, zbavená veškerých dohadů a vyložená s maximální jasností. Vést žáky k citlivému vnímání životního prostředí, a to nejen při vzniku mimořádných událostí. Má schopnost absorbovat a zpracovávat na živiny veškeré podvědomé frekvence této myšlenkové energie. Vše, co bylo živé, prořídlá zvířena i zdecimované lidstvo, všechno třeštilo tichým šílenstvím. Nový člověk správně pochopil, že prostý přirozený život je zároveň život bezstarostný i zdravý. Forma života dýchající metan, v řídké kyslíkové atmosféře Magrathey ovšem závislá na skafandru. Fyziologické cíle se vztahují k posilování porozumění a návyků podporující zdravý životní styl. Zprvu byla uzavřená, jako osaměle žijící lidé většinou bývají, ale nakonec se živě rozpovídala. Pochopil podstatu onoho zvláštního pekla, jež je vyhrazeno Angličanům, kteří prožili život v Indii. Hledáme lepšího člověka žijícího životem produševnělým, v ovládaným duší, životem mravným.


Pro zajímavost:

nápadně, zřetelně synonyma,
jasný synonyma,
živý, hektický, horečný synonyma,
dotěrný, nápadný, vlezlý synonyma,
zářivý, blond, zářící, jasný synonyma,
živý inventář synonyma,
křiklavý, nápadný synonyma,