Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz změknout, rozpustit se, tát, roztavit se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu změknout, rozpustit se, tát, roztavit se

cukrovat, cukrovat se synonyma, rozpadat se, upadat synonyma, udržovat se synonyma, radit se synonyma, přejíst se synonyma, odklonit se synonyma, zvýšit, zvýšit se synonyma, krást se, vplížit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu změknout, rozpustit se, tát, roztavit se ve větách.

Tato doporučení jsou formulována na základě kvalifikovaných rozborů a doporučení skupin nejlepších světových odborníků. Tato skutečnost se může bez nebezpečí stát předmětem dramatického napětí, protože je naprosto bezvýznamná. Schopnosti každého člověka mají své hranice a tato skutečnost nám aspoň zabraňuje podlehnout sebeuspokojení. Domněnka skoro pravděpodobná, že praděd Ignác Knězek byl otcem Augustýna Šlika, tatínka Anny Šlikové. Tato brožura má za cíl poskytnout stručný přehled o nejběžnějších sexuálně přenosných infekcích. Ne nadarmo je tato ochrana týraných, a slabých tvorů i hlavním příznakem pohádkových bohatýrů. Major i tatínek veleli oddílům na Andamanských ostrovech, takže většinu času tam trávili spolu. Kdosi tatínkovi zhaněl výchovnou methodu soukromých ústavů a doporučil mu pro mne farní školu. Závěrem bychom rádi předeslali, že tato publikace není určena odborné lékařské veřejnosti. Jako všechny Holmesovy úvahy zdála se i tato naprosto jednoduchá, jakmile věc jednou vysvětlil. Bouře umlkla, oblaky černé se rozpustily v déšť a husté krůpěje bičovaly rozčeřené vlny. Tato přeměna práva mateřského v právo otcovské byla i vysoce důležitá v ohledu sociálním. Tato zvírata mohou spolehlive upokojit hlad masozravce, nekdy vsak nemusí uspokojit jinou potrebu. Když vyrostl, byl z něho řádný sedlák, jako táta, jenže byl cvičenější a ohrabanější. Pravda tato je i podkladem požadavku Komenského, aby dítě vyučováno bylo v jazyku mateřském. Nato poslal pro tátu, pro krejčíře a dal ušít šaty pro nastávající paní prokurátorovou. Vysoce vážená vlastenko! Když se Praha radostí ozývá, zraduje se Slovensko a zajásá Tatra. Tato kapitola je ještě doplněna o ochranu počítačů před působením počítačových virů. Ostatně nemyslete, že je tato úloha lehčí než ona, kterou tys sobě, Vojíne, představoval. Strýc Valentin viděl někdy ještě víc, když Marta utíkala, nebo cestou rozpustile skákala. Tatínek má mapu bojiště a posunuje na ní dle došlých zpráv praporečky na špendlíkách. Osutina tato počíná vykvétáním malých červených teček, které jsou poněkud naduřelé. Tatík byl moudrý člověk, jemu se nelíbilo, že Jiří přišel v takovou nebezpečnou dobu. Po nainstalování se na ploše objeví tato ikona, pomocí které prohlížeč také spustíme. Vrány že nosí děťátka? Ach, povážlivě se již tato prostá dětská víra moje viklá. Tato pocta platila o všem jen malému procentu dam rytířských, hradním paním a slečnám. Tato malá skupina budov jest osada Grimpenská, kdež náš přítel, doktor Mortimer bydlí. Zvolna se blížila postava tato, a čím blíže přicházela, tím menší se zdála býti. Na štěstí byla tato doba závodění kulturně vyspělé ženy s hetérou jen přechodní. Jak dlouho obyčejně tato horečka trvá? Jak se nejčastěji projevuje primární infekce?.


Pro zajímavost:

roztáhnout se, rozšířit synonyma,
smažit se synonyma,
nahnout se synonyma,
nasomrovat se synonyma,
vzdát se, opustit synonyma,
litovat, cítit, slitovat se synonyma,
začít, pustit se synonyma,