Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zmenšení, snížení, pokles, ztráta, rozklad, úpadek Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zmenšení, snížení, pokles, ztráta, rozklad, úpadek

zmenšení, zmírnění, snížení synonyma, zmenšení synonyma, úpadek, krach synonyma, rozklad synonyma, úpadek synonyma, ztráta synonyma, snížení, zmenšení německy, hospodářská ztráta anglicky,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zmenšení, snížení, pokles, ztráta, rozklad, úpadek ve větách.

Uzká chodba vedla nás do čtverhranu, dlážděného dlaždicemi, kol něhož rozkládaly se špinavé byty. To bylo motto mezinárodní konference za snížení následků přírodních pohrom v Jokohamě v roce. Brzy se v džungli ztratili a nazdařbůh bloudili mezi odumřelými stromy a propletenci keřů. Rozklad látek dodává vzduchu onen zápach, ze kterého na člověka až mdloby přicházejí. Vaše poklesky buďte jen klopýtnutím, neopírejte se o zdání a lži, abyste dosáhli cíle. Jen naprosté převaze svých letců mohou Labanci děkovati, že tyto ztráty nebyly větší. Zapověděl všem služebníkům pod ztrátou služby, aby se žádný o dítěti nezmiňoval. Ubozí mysleli, že jsou nyní docela opuštěni, a nemohli ztrátu tak dobrého otce oželet. Byl to hindský velitel vojenské policie, kníratý tlouštík, který někde ztratil pagrí. Člověk, alespoň člověk zločinný, ztratil již všechnu svou podnikavost a originalitu. Obyvatelé menších měst pak nejčastěji spoléhali při snížení rizika HIV na náhodu. Tři hledané osoby se ztratily mezi miliónovými davy přelidněného Londýna jako pára. Všechna ztráta studu mravního takřka předpokládá i ztrátu rozumové příčetnosti. Chybné zhodnocení situace vedlo k velké ztrátě chladiva a následně k tavení paliva. Je obecně známé, že klasická filozofie ztratila mezi lidmi aktuálnost a oblíbenost. Museli dočista ztratit mou stopu, když policie zatkla toho jejich hromotluka s obuškem. Mezi těmito označenými místy a kol nich rozkládají se smutné močály bez života. Tím ztratilo svou legální základnu nižší salesiánské gymná zium ve Fryštáku. Nerad ztratil náš rytíř věrného přítele, ale za to ho čekala sladší náhrada. Ztratil jsem dnes jediného člověka, kvůli němuž jsem byl ochoten Štíty snášet. Označil mi celou cestu uvolněnými taškami a ve spěchu navíc ještě ztratil tohle. Jakmile si myslíte, že je vám vše jasné, hrozí vám ztráta pracovního kontaktu. Avšak doufám, že ztratiti jednu botku nenáleží ni zde k obvyklému běhu života. Ale nyní jest nám třeba více, než pouhé theorie a pouhých výkladů a rozkladů. Většinou při této operaci ztratíte část svých dat například napsaného textu. Když ráno zasvitlo, obraz neobyčejné, ač divoké krásy rozkládal se před nimi. Je panchartem lidské hlouposti, výsledkem ztráty paměti, idiotismu a šílenství. Na ta slova nemohl se král déle zdráhati, ač dosti nerad dobrodruhy své ztratil. Ta nešťastná žabička, co mi to poradila! K tomu jsem ještě střevíc ztratila. Já nemám slov, bych Vám útrpnosť svou nad ztrátou nenahraditelnou vyjádřila.


Pro zajímavost:

plýtvání, ztráta anglicky,
úpadek německy,
ztráta času anglicky,
ztráta německy,
reálné/skutečné snížení francouzsky,
úpadek mravů německy,
deprese, pokles francouzsky,