Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zmenšit se, ubývat, zmenšit, snížit, poklesnout Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zmenšit se, ubývat, zmenšit, snížit, poklesnout

posrat se synonyma, sklánět se, padat synonyma, odvinout se synonyma, chystat se, zamýšlet synonyma, vetřít se synonyma, dohadovat se synonyma, ustoupit, odlévat se synonyma, posadit se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zmenšit se, ubývat, zmenšit, snížit, poklesnout ve větách.

Kdežto plemene rovníkového přibývalo pozvolna celkem rovnoměrně, přírůstek Labanců zmenšil se již koncem XX. Toho času byly právě léta služby vojenské zmenšeny od čtrnácti na osm let. Minimalizovat provede zmenšení okna do grafické podoby ikony na Hlavním panelu. Místo, kde klepneme, je novým středem zvětšeného nebo zmenšeného obrázku. Pod jeho tvrdým pohledem jsem se ještě zmenšil. Taky nutno zmenšovati dávky dobrého bydla. Kruh ve středu bitevního pole se zmenšil. Drowova fyzická bolest se zmenšila. Kruh vrčících worgů se zmenšil. Uzavřením prostoru snížíte pravděpodobnost vniknutí látek do prostoru, ve kterém se nacházíte. To bylo motto mezinárodní konference za snížení následků přírodních pohrom v Jokohamě v roce. Myslím, že koncentrace péče u menšího podílu odborníků tuto diskriminaci také může snížit. Jestliže při orálním sexu kondom nepoužíváš, můžeš i tak snížit riziko přenosu HIV. Tím se sníží jak koncentrace látky ve vdechovaném vzduchu, tak doba vdechování látky. Obyvatelé menších měst pak nejčastěji spoléhali při snížení rizika HIV na náhodu. Přerušovaná soulož bez výronu semene podstatně snižuje riziko nákazy HIV infekcí. Riziko přenosu infekční žloutenky typu B či C kondom sníží, ale zcela nevyloučí. Řádná příprava také snižuje riziko, že lékař přehlédne nějakou abnormalitu. Tím ho sice přibývalo, ale paní kantorce vůčihledě mouky ze špižírny ubývalo. Tím se podstatně snižuje původní mnohoznačnost jednotlivých kresebných znaků. Současná léčba umožňuje podstatně snížit riziko přenosu u těhotných žen. Povznesení rodiny bylo vykoupeno tím, že zástup žen byl prostitucí snížen. Ano, muž ženu oloupil o výdělek sníživ ji takto na bytost pouze sexuální. Další se alespoň pokusí prohlídkou genitálu partnera toto riziko snížit. Dalším nečekaným důsledkem bylo dramatické snížení počtu sebevražd. Riziko nákazy snížíme použitím kondomu při souloži a orálním sexu. Jde spíše o to je snižovat a vyvarovat se těm zbytečně nadměrným. Snížila se i dostupnost bezplatného anonymního HIV testování. To se projeví prudkým snížením teploty v blízkosti havárie. Ukrytí lidí v budovách podstatně sníží jejich ozáření.


Pro zajímavost:

flinkat se synonyma,
rozpadnout se, rozdrobit synonyma,
přiznat se synonyma,
stažitelný, srážející se synonyma,
ukázat se, vyskočit synonyma,
na něco se vykašlat synonyma,
hrozit se, bát se synonyma,