Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zmírnit se, zmírnit, ubývat, smrštit se, zmenšit, snížit se, snížit, poklesnout, ztenčit se Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zmírnit se, zmírnit, ubývat, smrštit se, zmenšit, snížit se, snížit, poklesnout, ztenčit se

zmírnit se synonyma, minout se synonyma, okounět, váhat, loudat se synonyma, podvolit se, podrobit se synonyma, porouchat se synonyma, vyvléci se synonyma, pěkně se obléci synonyma, bít se synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zmírnit se, zmírnit, ubývat, smrštit se, zmenšit, snížit se, snížit, poklesnout, ztenčit se ve větách.

Strategie založené na zmírňování negativního dopadu slabých stránek prostřednictvím využití příležitostí. Uzavřením prostoru snížíte pravděpodobnost vniknutí látek do prostoru, ve kterém se nacházíte. To bylo motto mezinárodní konference za snížení následků přírodních pohrom v Jokohamě v roce. Myslím, že koncentrace péče u menšího podílu odborníků tuto diskriminaci také může snížit. Jestliže při orálním sexu kondom nepoužíváš, můžeš i tak snížit riziko přenosu HIV. Obklady z cupaniny namočené v oleji do salátů zřejmě zmírnily palčivost podivných ran. Tím se sníží jak koncentrace látky ve vdechovaném vzduchu, tak doba vdechování látky. Obyvatelé menších měst pak nejčastěji spoléhali při snížení rizika HIV na náhodu. Přerušovaná soulož bez výronu semene podstatně snižuje riziko nákazy HIV infekcí. Riziko přenosu infekční žloutenky typu B či C kondom sníží, ale zcela nevyloučí. Řádná příprava také snižuje riziko, že lékař přehlédne nějakou abnormalitu. Tím se podstatně snižuje původní mnohoznačnost jednotlivých kresebných znaků. Současná léčba umožňuje podstatně snížit riziko přenosu u těhotných žen. Strategie, které zmírňují dopad slabých stránek a redukují vliv ohrožení. Povznesení rodiny bylo vykoupeno tím, že zástup žen byl prostitucí snížen. Ano, muž ženu oloupil o výdělek sníživ ji takto na bytost pouze sexuální. Další se alespoň pokusí prohlídkou genitálu partnera toto riziko snížit. Účinně mohou ke zmírnění těchto následků napomoci i samotní občané. Dalším nečekaným důsledkem bylo dramatické snížení počtu sebevražd. Riziko nákazy snížíme použitím kondomu při souloži a orálním sexu. Jde spíše o to je snižovat a vyvarovat se těm zbytečně nadměrným. Snížila se i dostupnost bezplatného anonymního HIV testování. To se projeví prudkým snížením teploty v blízkosti havárie. Dobrou organizací je možno značně zmírnit jejich následky. Ukrytí lidí v budovách podstatně sníží jejich ozáření. Ukrytí osob v budovách podstatně sníží jejich ozáření. Takovou nebyla babička, sniž mě náhoda cestovní svedla. Relaxace pomáhá snížit napětí, neklid a roztěkanost. Nevěřil bych, že se snížíte k něčemu takovému. To pivo, cos vypil, mělo trochu zmírnit účinky.


Pro zajímavost:

opožďující se synonyma,
motat se, potácet se synonyma,
rozrůst se synonyma,
potulovat se, loudat se synonyma,
vlnit, čeřit, vlnit se synonyma,
ostýchat se synonyma,
plavit se synonyma,