Pamatovák.czVás naučí.
 
Otázka:  
Odpověď:  
Zbývá 0 otázek
start zkoušení kam kliknout
Správně: 0 Špatně:  0

ukazatel úspěšnosti
 
 

Lekce českých synonym obsahující výraz zmuchlat se, muchlat, zmuchlat, svraštit, zmačkat se, mačkat, pomačkat Obsah zvolené lekce:


Našli jste v lekci chybu? Popište ji prosím: a klikněte na nahlásit.
   
nahrát lekci klikněte sem
smazat
prohodit otázku a odpověď
 

Výrazy podobné pojmu zmuchlat se, muchlat, zmuchlat, svraštit, zmačkat se, mačkat, pomačkat

stavět se synonyma, rvát se, prát se synonyma, vyhýbat se synonyma, hašteřit se synonyma, šmrncnót se štatlem synonyma, růst, zvětšit se synonyma, poddat se synonyma, tyčit se, strmět synonyma,


Česká slovní zásobanáhodná lekce českých synonym
+Synonyma 1
+Synonyma 2
+Synonyma 3
+Synonyma 4
+Synonyma 5
+Synonyma 6
+Synonyma 7
+Synonyma 8
+Synonyma 9
+Synonyma 10
+Synonyma 11
+Synonyma 12
+Brněnský hantec
Angličtinanáhodná lekce angličtiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Pokročilí
+Velmi pokročilí
+Obchodní angličtina
+Tématická slovíčka
+Minimum na cesty
Němčinanáhodná lekce němčiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní němčina
+Minimum na cesty
Francouzštinanáhodná lekce francouzštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Obchodní franc.
+Minimum na cesty
Španělštinanáhodná lekce španělštiny
+Začátečníci
+Mírně pokročilí
+Minimum na cesty
Zeměpisnáhodná lekce zaměpisu
+Hlavní města
+Státy EU
+Rekordy
Literaturanáhodná lekce literatury
+Česká
+Světová
Ostatní předmětynáhodná lekce z kategorie ostatních předmětů
+Fyzika
+Chemie
Všeobecný přehlednáhodná lekce všeobecného přehledu
+Zkratky
+Vynálezy
+Citáty


Napište nám svůj názor na stránky nebo námět na zlepšení. Děkujeme.Použití pojmu zmuchlat se, muchlat, zmuchlat, svraštit, zmačkat se, mačkat, pomačkat ve větách.

Hnědé tweedové sako skončilo zmuchlané na sedadle. Zmuchlal jsem šedý drát v dlani. Josífek se trochu probouzel a tvář jeho svraštělá, zesinavělá stahovala se jako k pláči. Byl tak svraštělý, seschlý a zvetšelý, že se těžko dala uhádnout jeho původní podoba. Prudkým vypětím vůle udržela Elizabeth hlaveň na vteřinu v klidu a zmáčkla kohoutek. Myslíš, že jen u vás umějí kameny mačkat, u nás umíme ještě něco víc. Elizabeth zahlédla, jak Flory vyskočil, zalícil a okamžitě zmáčkl kohoutek. Při řeči přede mne hodil pomačkaný arch francouzského dopisního papíru. Tmavé obočí jeho se svraštilo a tvář jeho se zarděla, když tak mluvil. Jistě jste si sám povšiml, jak je měl prošoupaná, zmačkaná a umazaná. Holmes chvíli seděl, mačkal dopis mezi prsty, mračil se a zíral do ohně. Když zmáčkneš tenhle knoflík, obrazovka se rozsvítí a naskočí obsah. Po celá léta se rádia ovládala mačkáním knoflíků a laděním stanic. Vsunul jsem pod ni konec pohrabáče a zmáčkl jsem jej dolů jako páku. Pod šipkou stálo Asi bude nejlepší zmáčknout tenhle knoflík. Neochotně uznal, že je rozumná, načež ji zmačkal a zahodil. Opravdu nevíš? Vypátrej příčinu a zmáčkneme ten strach. Vytáhla jsem mobilní telefon a zmáčkla rychlé vytáčení. Pokusil se tedy zmáčknout kliku a otevřít dveře násilím. Sbíhala za ním ve svém nádherném pomačkaném RymplonuTM. Levačkou zároveň zmačkal papír, ležící před ním. Jakubová stále mačkala zástěru, rděla se a mlčela. Ale Larrymu se dařilo mačkat moje správné čudlíky. Sotva však přelétl obsah dopisu, svraštil obočí. Arthur zalovil v kapse a hledal zmačkanou brožuru. Ferguson vznesl mocnou ruku k svraštělému čelu. Měla na sobě splývavé, pomačkané oblečení. Steve mě mačkal a tvář měl zarudlou vzteky. Přikývnul, se zájmem se mu svraštilo čelo. Arthur zmáčkl tlačítko s přednastavením.


Pro zajímavost:

ušpinit se synonyma,
stoupat, zvětšovat se, růst synonyma,
nabourat se synonyma,
belhat se synonyma,
rozklepat se synonyma,
vytahovat se synonyma,
mísit se, smíchat synonyma,